Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan ujrakezdes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan ujrakezdes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyanok valaszat varom, akik egy boldog kapcsolatban eltek, majd hirtelen valtozott az elethelyzetuk es az ezzel jaro stresszt egymason vezettek le. Ezaltal megromlott a kapcsolat, szakitas lett belole. Ujrakezdtetek? Mennyi idore? Most mukodik? Nincs harmadik, szerettuk egymast bolondulasig, osszeillunk. Aki ketelkedik, mellozze a hozzaszolast!

2012. okt. 28. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
na arcoskodhatsz itt a kérdéseddel,egy biztos:olyan pár nem nagyon van,akinek újra kezdés után működött a kapcsolat hosszútávon.Legfeljebb ideig-óráig.Felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó.Nem ismered a mondást?! Nagyon naív és tapasztalatlan vagy!
2012. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

www.visszaszerzemazexem.hu

www.hoditsdvissza.hu

oldalakon(ez komoly) valódi párkapcsolati kérdésekre kaphatsz válaszokat. Egy része ingyenes, a teljes elektronikus könyv letölthető(fizető),ill. elküldik emailen.

Én elolvastam mindkettőt, ki is fizettem, és hiszem hogy van ujrakezdés, mert bizonyos esetekben a problémák igenis orvosolhatóak, sok odafigyeléssel.

2012. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso!!! Rad vartam. En is hiszek benne. Mivel sajnos el kellett veszitenem, hogy rajojjek, miben hibaztam es en is hiszem, hogy meg tudnank javitani. Ugyanis nem alapveto problemak voltak, nem jellembeli, nem megcsalas stb. Koszonom szepen! Ment a zold
2012. okt. 30. 19:01
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
ne haragudj, hogy ezt mondom, de hiába kezded újra, nem lesz jobb...én már beleestem ebbe a hibába, kb 1-2 hétig úgy tűnt, mintha nagy változások lennének, de utána minden ugyanolyan rossz volt mint még anno
2012. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem igazan erdekelnek a negativ kommentek. Kulon megkertem, hogy ne irkaljatok! Erre itt tobzodik az osszes...

En veszem a faradsagot es megprobalok valtoztatni a hozzaallasomon, meg ha esetleg nem is jarok sikerrel, probalok tanulni a hibambol.

2012. okt. 30. 21:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is sokáig voltam a párommal. A szakítás oka az volt, hogy sajnos elkerült messze, és ez megviselt minket sajnos szakítás lett a vége. Azóta eltelt egy év, és most újra együtt vagyunk. Majd kiderül, működik e.
2012. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!