Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap este elhagytam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este elhagytam a vőlegényemet! Túl lehet ezen lépni?

Figyelt kérdés

Miután teljesen félresiklott a kapcsolatunk, kiderültek a párom simlis ügyei, hogy hazudozott, két naponta bulizik, büdösen, alkoholtól bűzölögve ér haza, társaságban megaláz a hasonló szintű viselkedésével (végighányt nyakkendővel kerül elő "cigi szünetről" és egyéb finomságok), aztán még az is kiderül hogy lehet megcsalt, rám van bízva elhiszem-e, hogy nem történt semmi, én úgy döntöttem, hogy összepakolok és nem kívánom összekötni/folytatni az életemet egy ilyen alak mellett. Hónapok óta könyörögtem változásért, magasról le voltam tojva. Csak ígérgetéseket kaptam.


Tegnap este összepakoltam néhány cuccomat és hazaköltöztem, belátom, voltam olyan hülye, hogy azért hagytam ott néhány cuccomat, hátha észreveszi magát és végre hajlandó lesz változni. :( Az egész napot és az éjszakát is végig bőgtem, kértem egy szabadnapot, hogy kipihenjem magam, kialudtam magam, de reggel is nyomottan, hatalmas karikákkal, totál üres érzéssel ébredtem és azóta is úgy mászkálok mint egy zombi.


Barátnőim nincsenek a környéken, akiknek kisírhatnám magamat, lefoglalni képtelen vagyok magamat, bár délután elmegyek sportolni egy kicsit, az jól fog esni.

Hogy lehet ezt könnyebbé tenni? Hogyan léphetnék túl rajta? Ő volt az életem, vele terveztem!? Nem ilyen embernek ismertem meg... A régi énje eszméletlenül hiányzik! :'(



2012. nov. 23. 11:14
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

1,5 évig éltünk együtt. Rossz, mert már a közös lakást éreztem az otthonomnak, közösen csinosítgattuk, közösen meszeltünk ki, választottunk ki a metlakitól kezdve az utolsó függönyig tényleg mindent. :( Igazán otthonos kis kuckónak éreztem, jó volt oda hazamenni. :( Úgy éreztem tart valamerre az életem/életünk, most pedig km-ket zuhantam vissza. Ismét abban az ágyban alszok, amiben tizen évekig ébredtem, anyu meg csak jön megy és azt se tudja mit mondhatna nekem. Igyekszik kedveskedni, de már csak attól hogy érzem mennyire sajnálja a dolgot ismét bőgni támad kedvem.


Egyelőre más pasikkal nagyon beszélgetni sincs kedvem. Nincs energiám hozzá. Nem kötelező a gyász és az évekig tartó hajcsavargatás az tény, de amíg nem érzem úgy, hogy képes vagyok már túllépni ezen, addig nem tudom belevetni magamat az életbe. :( Pedig egyébként olyan szeretethiány nehezedett rám tegnap este óta, hogy konkrétan egy fa tuskóba beletudnék zúgni, ha az "szépen nézne rám". :(

Az sem segít, hogy a haverjai szerint velem van a gáz, mert hisztis p*csa vagyok és nem tolerálom azt, hogy ő még fiatal és élni akar. Hát felőlem éljen, ha neki ez az élet, de akkor nélkülem. :'(

2012. nov. 23. 11:50
 12/26 anonim ***** válasza:
67%
Minden ember csak magára számíthat, az ember változik, az ember hazug, stb. Ezt legközelebb kalkuláld bele a tervezésbe.
2012. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Hasonló volt az én esetem is pár különbséggel: mi már 4 éve voltunk együtt, nem voltam a menyasszonya és nem is éltünk együtt (de ugyanúgy minden nap együtt voltunk, együtt aludtunk-csak szülőknél). Az elején minden jó volt, aztán elkezdett bulizni, inni, minden hétvégén menni kellett. Úgy berúgott sokszor, h engem sem ismert meg (pedig együtt mentünk) és csúnyább dolgok is történtek. Egy ilyen estén telt be a pohár, hazaküldtem. Pár napig nagyon rossz volt, de nem sajnáltam, én hamar túlléptem rajta, mert tudtam, hogy nem egy ilyen emberrel akarom leélni az életem! Azóta boldog menyasszony vagyok, most vesszük meg közös lakásunkat! Hidd el, ennél csak jobb fog jönni!! Nagyon bátor vagy, sokan sajnos nem mernek lépni! Nem vagy egyedül, ott van anyukád és a nehezén már túl vagy. Most minden jobb lesz, csak kis időbe telik. Fel a fejjel, sose sírj egy ilyen pasi után!!
2012. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 omba ***** válasza:
100%

Bizonyára neki is hiányzik a régi énje, mikor kijózanodik, - de ameddig ő nem találja meg, te nem sokat tehetsz.

Jól döntöttél.

Mellesleg, lehet éretlen, meggondolta magát, és csak így tudta kifejezni.

Te ma csak abban választhatsz, hogy link, piás, megcsalós pasi kell-e neked hosszútávra, vagy sem?

2012. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Veregesd meg a válladat, mert időben mertél hozni egy döntést. Nem hiszek abban, hogy a másik megváltozását ki lehet erőszakolni. Tény, hogy az évek alatt mindenki változik, és én ezért nem javaslom a korai (25-28 alatti) házasságot, de a párod szerintem nem megváltozott, hanem csak kibukott az igazi énje. Vagy megszűnt az a varász, ami miatt képes volt olyan lenni, amilyennek szeretted.

A lényeg, hogy ennek már vége.


Sportolj és járj társaságba! Egyedül is bátran menj! Viszont arra ügyelj, hogy rohanj bele új kapcsolatba, amíg nem állsz készen erre, mert könnyen lehet, hogy tényleg egy tuskóba szeretsz bele.

2012. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Én nem állítom, hogy azelőtt szent volt, de tudta kontrollálni magát és rengeteget változott értem jó irányba, ezt ő és a környezete is belátta és őszintén örültek neki, hogy rám talált, ami eszméletlenül jól esett. Tervezett velem, figyelembe vette az érzéseimet és akart tenni a kapcsolatunkért. Ő hozta fel először azt, hogy lassan kitűzhetnénk az esküvő időpontját, amin teljesen meglepődtem, de szintén nagyon jól esett.

Az utóbbi hónapokban viszont valamitől teljesen megzavarodott. Olyan dolgokat művelt, hogy szépen lassan elkezdtem mást látni, ha ránéztem. Nem azt a férfit, akibe én beleszerettem, akire felnézek és büszkén kijelentem, hogy a párom... sőt... legszívesebben letagadtam volna néha. Ha ránéztem már csak egy emberi roncsot láttam alkohol problémákkal. Egy utolsó, szánalmas alakot és amikor kiderült, hogy még emellé lehet meg is csalt, őszintén nem is gondolkodtam, csak elkezdtem csomagolni. Tegnap előtt még visszatartott és könyörgött, hogy ne menjek, még ott aludtam, tegnap viszont már szó nélkül hagyta, hogy kisétáljak az ajtón.

Nem gondoltam, hogy ennyire nehéz lesz elfogadnom a saját döntésemet, mert őszintén szólva nagyon küszködök. Egy hatalmas lyukat érzek magamban és az egész életemben, semmi mást, de ez már sok volt. Köszönöm szépen a válaszokat! Jól esnek az együtt érző szavak!

2012. nov. 23. 13:07
 17/26 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Jo sok mindent irtak. Latod mindenki azt mondja jo dontoset hoztal. En is csak csatlakozni tudok ehhez. S nincs igaza a haverjainak, egy not akkor is tisztelni kell, ha az ember fiatal es meg ^elni^ akar.

Az, hogy valakinek megkerjuk a kezet felelosseggel jar, es onanntol megjobban oda kell figyelni ra. S nem hiszem el, hogy ha valaki megakarja alapozni a jovojet veled annak igy kellett volna viselkednie. Mert a kapcsolatban mindket felnek kell engedni, neked nyugott lehet a lelkiismerted te megtetted a sajatodat, de egy ido utan mar a masiknak is kell tennie a kozos ugyert, ezert hivjak ezt parkapcsolatnak.

Amikor vege lett az elozo 5 eves kapcsolatomnak. pont masnap kaptam egy idezetet a Facebookon s ezt tudom leirni neked is:


Ha van batorsagod azt mondani, hogy viszlat, hidd el az elet meg fog ajandekozni egy uj Hello-val.


S onanntol minden reggel ugy kelltem fel, ennek azert lett vege, mert a sors meg tartogat egy megjobb NO-t. S tenyleg ez tortent, el sem hiszem, hogy o letezik, mintha egy hulye romantikus regenyben elnek. :):)


Par tanacs

- Ne pasizz most, mert eloszor emeszd meg a torteneteket, ha kell sirj!

- Ne dolj be! jon majd es eskudozik, te elhiszed visszakoltozol, happy minden, de 2 honap mulva kezdodik elorol a remalom.

- konyvek. Aj. Christian konyveit ajnlom, Villas Bela szex szerelem eloadasa sztem fennt van youtube-on, Muller Peter- Szeretet konyv es hasonlok. Ilyenkor annyira nyitott vagy, hogy sokszor azt fogod erezni egy idezet, egy fejezet konkretan rolad szol.

- Par het mulva viszont mindenkepp kezdj el ismerkedni, pl online oldalak stb. mert akkor jon el a senkinek sem szeret engem fazis. S megfogja dobni az ombizalmadat, ha majd latod mennyien orulnenek annak ha te lennel a parjuk.

Sok Sikert kivanok!!!!

2012. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, hogy elhagytad! Idővel sokkal könnyebb lesz!! Fel a fejjel! Csak annak ne dölj be ha megkeres, és azt mondja, hogy megváltozik. Nagyon ritka aki képes is rá!
2012. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan léphetnél túl rajta?

Hát nem volt elég kiábrándító amit megtudtál róla?Nem tisztel, nem becsül megaláz a viselkedésével, innentől kezdve csak azt tudom írni neked hogy szép volt! és bár így ismeretlenből írom hogy büszke vagyok rád hogy megtetted ezt a lépést és kidobtad az életedből!Nem érdemli meg senki hogy így bánjanak vele!

2012. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Barki is vagy, buszke vagyok rad:)Buszke vagyok, mert kitudtal lepni a kapcsolatbol..nem feltel attol, hogy mas mit mond.Gratulalok, nem mindenki tenne meg, es ha ez nem eleg szuper no lehetsz":)Talalsz te majd mast, tuudom, hogy ez nem vigasztal de megis...gondolj bele.Kapcsolodj ki, semmikepp se maradj ki a munkadbol, legalabb ott is emberek kozt vagy, esetleg mond meg a fonoknek, hogy par napig ne adjon tul nehez feladatot:)Irhatsz privit, szivesen elbeszelgetnek veled, kiontheted a szived...:)

Fel a fejjel!!

2012. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!