Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap este elhagytam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este elhagytam a vőlegényemet! Túl lehet ezen lépni?

Figyelt kérdés

Miután teljesen félresiklott a kapcsolatunk, kiderültek a párom simlis ügyei, hogy hazudozott, két naponta bulizik, büdösen, alkoholtól bűzölögve ér haza, társaságban megaláz a hasonló szintű viselkedésével (végighányt nyakkendővel kerül elő "cigi szünetről" és egyéb finomságok), aztán még az is kiderül hogy lehet megcsalt, rám van bízva elhiszem-e, hogy nem történt semmi, én úgy döntöttem, hogy összepakolok és nem kívánom összekötni/folytatni az életemet egy ilyen alak mellett. Hónapok óta könyörögtem változásért, magasról le voltam tojva. Csak ígérgetéseket kaptam.


Tegnap este összepakoltam néhány cuccomat és hazaköltöztem, belátom, voltam olyan hülye, hogy azért hagytam ott néhány cuccomat, hátha észreveszi magát és végre hajlandó lesz változni. :( Az egész napot és az éjszakát is végig bőgtem, kértem egy szabadnapot, hogy kipihenjem magam, kialudtam magam, de reggel is nyomottan, hatalmas karikákkal, totál üres érzéssel ébredtem és azóta is úgy mászkálok mint egy zombi.


Barátnőim nincsenek a környéken, akiknek kisírhatnám magamat, lefoglalni képtelen vagyok magamat, bár délután elmegyek sportolni egy kicsit, az jól fog esni.

Hogy lehet ezt könnyebbé tenni? Hogyan léphetnék túl rajta? Ő volt az életem, vele terveztem!? Nem ilyen embernek ismertem meg... A régi énje eszméletlenül hiányzik! :'(



2012. nov. 23. 11:14
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Jelenleg egy csődtömegnek érzem magamat, nem szuper nőnek, de ma már egy kicsit könnyebb a lelkem és tudom, hogy nem úszom ezt ilyen egyszerűen meg, mert lehet ez egy jobb nap, de a következő megint padló lesz, viszont mostmár tudom, hogy így jobb lesz!

Visszatérek a régi hobbijaimhoz, amiket miatta hagytam el és talán a régi barátokat is felkeresem, akiket miatta hanyagoltam, avagy a kapcsolatunk eleje felé költöztek el.

Tanulok, végre lediplomázok és azt fogom csinálni, amit szeretek és amiben ő megakadályozott.

Utólag mindig okosabb az ember, már látom, hogy én a belemet is kitettem azért, hogy jobb legyen a kapcsolatunk, de ahelyett hogy értékelte volna, szimplán csak bedarálta az énemet és az egyéniségemet.

Most neki állok és mozgásba fojtom a bánatom, remélhetőleg lejön az a néhány plusz kiló, amit felszedtem mellette, újra önmagam leszek, visszaépítem az önbizalmamat, amit ő taccsra vágot és igyekszem vonzó, szexi nőként utcára lépni ismét! :)

Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettek, még ha ilyen helyzetben nem is lehet mit mondani!

A munkámat természetesen nem fogom hanyagolni, de csütörtökön amit átéltem (még ha hisztinek is tűnik) én jobbnak láttam pénteken nem hatalmas kisírt vörös szemekkel, kialvatlanul bemenni melóba, úgy hogy nem tudok koncentrálni úgysem.

2012. nov. 24. 11:36
 22/26 A kérdező kommentje:

Ezt azért még megosztom veletek. Éjjel azt álmodtam, hogy eljött a nagy nap, készülődtünk az esküvőre, már minden megvolt. Nem olyan volt semmi, amilyennek elterveztem, de lenyeltem, mondván "ma boldog vagyok". Aztán eszméletlenül összevesztünk az esküvőnk napján a párommal, majd volt egy komoly beszélgetésünk, ahol arra lyukadtunk ki, hogy inkább nem házasodunk össze. Még arra sem vette a fáradtságot, hogy odaálljon velem anyu elé, hogy elmondjuk a "hírt". Nagyon nagyon bőgtem.

Talán azért ébredtem ma jobb hangulattal, mert legalább ilyen kínos szituba nem keveredtem vele. :)

2012. nov. 24. 11:57
 23/26 anonim ***** válasza:
Ez a beszed, es meghogy nem vagy szuper no.Igy kell beszelni, minden rendben lesz..ami az almodat illeti elarulja azt is, hogy egesz nap ra gondolsz..ami ertheto.Ez nem jelent semmit ha te nem akarod.Hagyd, neis beszelj tobbe vele..keruld!Remelem segithettem, ha valami fejlemeny van irhatsz ide vagy privibe:)
2012. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Van fejleményem! A telefonom bedöglött közben. Azt hittem csak átmeneti gond, de nem. Az utolsó közös éjszakánkon közösen voltunk buliban, megkértem, hogy annyit igyon, hogy tudjon magáról és kontrollálni tudja a cselekedeteit... Ígért, mondom sem kell hogy nem így lett. Első körben beleborította a telefonomba az italát, de azon felül, hogy marha ideges voltam, megtakarítottam és nem csináltam problémát belőle. Később pofára ejtette, nem is akárhogy. Mivel azóta van gebasz, elég nyilvánvaló, hogy ezen akciók egyike tett be. Én ma megkérdeztem és 12 ezer forintért csinálnák meg. Ti kifizettetnétek vele így búcsú ajándékként?


Kicsit bennem van, hogy bárkivel előfordulhat ilyesmi és nincs szívem kifizettetni vele... De aztán forr bennem a düh, mert megkértem, hogy ne igyon ennyit és még is, emellett pedig a telefonomat is sikeresen elb*szta, hát vállalja csak a következményeket!

2012. nov. 24. 22:55
 25/26 anonim ***** válasza:
Na pont ez a lényeg!Jusson csak eszedbe hogy mekkora egy görény volt!Amúgy én is jártam már így hogy a tea beleborult a táskámba amiben a telóm volt és elázott az egész!Azután még 1 vagy 2 napig tudtam használni majd már be sem kapcsolt!Majd ezt követően egy pár napig pihentettem, nem is próbáltam bekapcsolni, így volt ideje kiszáradnia és utána újra tudtam használni!És valahol olvastam is hogy ilyenkor bekapcsolni sem szabad mert meg kell várni amíg teljesen kiszárad!Egyébként nekem még az jön le hogy te szereted és ha ez így van és nem csalt meg téged és ezt biztosan tudod akkor adhatsz neki még egy esélyt ha nagyon könyörög és megígéri hogy többet még hasonló sem fordul elő!
2012. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ez a kifizettetés tetű dolog lenne. Ha felajánlja, hogy kifizeti, hogy szépen váljatok el, akkor el kell fogadni, de szakításkor sosem szabad számolni a filléreket. Ez azt üzeni, hogy neked a pénz számított a kapcsolatban. Ez a te tanulópénzed.
2012. nov. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!