Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Karácsony előtt tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsony előtt tényleg nem illik szakítani?

Figyelt kérdés
Az exszemmel 4 hónapja vagyunk külön és neki van egy futó kalandja, csak használja azt a csajt,akivel most van, de tudom hogy újra akarja velem kezdeni.

2012. dec. 14. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. én 3 év után szakítottam a születés napja és karácsony előtt. nem halt bele senki, még mindig jobb volt így mint képmutatásból végig csinálni vele,,,
2012. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem én szakítok ővele, hanem abban reménykedek, hogy ő szakít ezzel a kis libával...
2012. dec. 15. 08:27
 13/15 anonim ***** válasza:
jah...az más! a férfiak túl gyávák ahhoz hogy ezt megtegyék....nem fogja karácsony előtt otthagyni...
2012. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen, ettől tartok én is...

Engem anno egy srác Szilveszter napján hanyagolt, mert már más lányt vitt el egy szórakozóhelyre, annyit sem mondott, hogy "Bocs, de ennyi volt..."

Valóban ezt érdemeljük?

2012. dec. 15. 10:40
 15/15 anonim ***** válasza:

Bennem azt hiszem , 25én fogalmazódott meg, hogy elég volt. 26án találkoztunk csak , karácsonyi ebéd miatt, hát akkor nem tettem meg... De 27én igen, szilveszter ide-oda...

Együtt szilvesztereztünk volna egy házibuliban, amit sikerült úgy alakítania, hogy együtt töltsük.. Biztos mazochista , vagy nem tudom.

2020. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!