Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen volt az első szerelmetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IamME21 kérdése:

Milyen volt az első szerelmetek?

Figyelt kérdés
Elmondanátok, hogy hogy telt, mennyi ideig tartott, hány évesek voltatok, ő milyen volt és hasonlóak? Én nemrég újra találkoztam az enyémmel, és most ilyen hangulatban vagyok :))

2013. jan. 2. 14:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ja és hatos: Hát erre nem igazán tudok mit mondani. Neked is sok szerencsét a későbbiekben :))
2013. jan. 2. 22:47
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem is kell rá, sajnálnod sem kell, én sem teszem :)

Meg azóta már megtaláltam azt az embert akivel lennem kell.

2013. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12 évesen szerettem bele egy 15 éves srácba, egy év ismeretség után összejöttünk, egy hét híján 1 évig voltunk együtt. amikor 14 voltam ő pedig 17, egyre többet akart, amire nem voltam még felkészülve, ezért szakítottunk.
2013. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13 éves voltam ő 21. Szerelem volt első látásra. Neki volt barátnője én meg túl fiatal voltam. Teltek múltak az évek csaknem tudtam elfelejteni, és ő sem engem, mert egyébként gyakran találkoztunk, mert volt egy szórakozóhelye ahova sokat jártunk. 16 éves voltam mikor újra egymásra "találtunk" ő akkor 24 volt. Mivel egy kis faluban lakom titkolni kellett mert mégis mit szóltak volna...utána valahogy megint szétváltunk, mert nem bírtuk így. Ilyen se veled se nélküled kapcsolat volt, bár én szerelmes voltam belé és ő is belém. Megint eltelt pár év, nekem is voltak kapcsolataim neki is...februárban lett egy új barátnője, akit elvett nyáron mert terhes lett a nő. Nem igazán érdekelte a felesége és a kisfia mindig utánam mászkált mikor megelégeltem és rászántam magam, hogy ideje lépnem el kell felejtenem ha nem akarok tovább szenvedni, meg is mondtam neki, erre adott egy puszit a homlokomra és azt mondta, hogy bármit teszek vagy ő bármit is tesz mindig én leszek az első szerelme, mondtam neki, hogy nekem is ő lesz...


20L

2013. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Pretty_Fighter ***** válasza:
13 évesen ismertem meg,ő 14 volt és 2 hónapot jártunk,2 évvel később újra összejöttünk és másfél évig voltunk együtt.Nagyon szerettem,jó volt,de sajnos elvakított a szerelem és sok mindent megbocsájtottam,amit nem kellett volna.Örülök hogy "csak" másfél évet jártunk.:)
2013. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

18-ak voltunk, kb. 4 hónapig tartott. aztán otthagyott egy s.ggig-homlok, gazdag csajért.

hát nem szeretnék vele sohatöbbet találkozni, most is fájna

2013. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

:) Jó erre mindig visszagondolni. Mindketten nagyon szerelmesek voltunk!

A csodás érzés az volt, hogy a szemében mindent láttam. Ha megbántott, akkor egy szemvillanás alatt tudtam, hogy érzi, és örökre visszacsinálná. :D

17-18 évesek voltunk, osztálytársak lelkitársak.

Amit iránta érzek sosem fog elmúlni, az a vonzalom biztosan megmarad, de ma már sokkal többre vágyom egy pasitól, mint csak szerelem. De jó volt az a boldog tudatlanság, amikor még elég volt egy pár szép szó, és minden helyre jött...

Jó volt a szex (azóta sem volt olyan tökéletes, biztosan azért, mert együtt ismertük meg egymást). Minden rezdülését ismertük a másiknak.

De ez a tökéletes! Különben nem gondolnánk ilyen szívesen vissza rá.

2013. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az utolsót olyan jó volt olvasni :) Az én első szerelmem visszagondolva egy szemétláda volt. Csak akkor még élt bennem a rózsaszín köd. Megértő volt, kedves, szerény- ez persze csak látszat volt. 11 hónap után megcsalt és mikor rákérdeztem a szemembe hazudott. Múltkor találkoztam vele, és meggyőződtem, hogy egy szemét. :) A mostani barátommal pedig minden jó. Persze vannak vitáink és akaratos vagyok, de ő elviseli. Már több, mint 2 éve vagyunk együtt, jóban rosszban. :) Habár nem vele veszítettem el, vele tanultam meg igazán szeretkezni is és vele tanultam meg milyen az igazi szerelem. :) 20/L
2013. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!