Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, lányok tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzult kérdése:

Fiúk, lányok tanácstalan vagyok, és nincs kihez fordulnom. Egy hónapja szakítottam a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(én mondtam ki a végszót) Utána nagyon jól éreztem magam, és mindenkinek hangoztattam, hogy jól vagyok. De ez kb.1 hétig tartott, azóta szörnyen érzem magam. Jó volna visszacsinálni. Viszont letelt 1 hónap, és az exem nem keresett soha, és még csak nem is próbálkozott azzal, hogy találkozzunk. Pedig tényleg nagyon szeretett. Fiú, lányok, szerintetek mi a teendő? Hagyjam az egészet, vagy próbáljak meg beszélni vele? De az, hogy nem keres, nem jelenti azt, hogy nem is hiányzom neki?

2013. jan. 10. 20:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,sokat segítettetek.Gondoltam szólok,hogy azóta leültünk átbeszélni a dolgokat,és megint összejöttünk, immáron a hibák szétboncolásával, azok kerülésével. :)
2013. jan. 18. 21:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Hagy érdeklõdjek màr, hasonlò helyzetbe vagyok én is most lànyként, csak a te pasid szerepébe... Ti hàny hònapot voltatok együtt a szakítàs elõtt? Te kerested fel végül a szakítàs utàn? Most is együtt vagytok még, vagy elõjöttek a régi problémàk?
2013. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!