Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az aki szakított ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az aki szakított ilyet mond az mit jelent pontosan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ő szakított kb 3 hónapja, azóta megszakítottam vele minden kapcsolatot (ő jóban akart volna lenni barátként de én megmondtam neki h nekem ez nem fog menni), de most nemrég írt egy levelet, amiben azt írta, hogy rájött h minden szép emléke hozzám kapcsolódik és h milyen hülye volt h szakított velem.. ezzel burkoltan arra akart célozni, hogy rájött h mégis szeret? Mert amúgy a szakítás oka az volt, hogy már úgy érezte nem szerelmes belém, de szeret mint embert... Szerintetek mit akart ezzel mondani?

22/L



2013. jan. 19. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen sokszor van hogy nem tudja valalki mit is akar szerintem szeret . De mért is szakitot akor?
2013. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azért szakított mert már úgy érezte h nem szerelmes belém.. de ma meg azt mondta h csomót gondolkozott h vajon mit érezhetett és elbizonytalanodott... mert én voltam az első komoly (meg minden más szempontból is első) barátnője, úgyhogy ilyen szempontból elég tapasztalatlan.. de mivel semmi konkrétumot nem mondott h pl újrakezdené ezért inkább hagyom is egyelőre. De azért megkérdezte, hogy tudnám-e újra szeretni... azért ez is egyfajta célzás h lehet akarna vmit nem?
2013. jan. 19. 17:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez célzás volt ha kb egyidős veled nagyon béna a csajok nál súlyos őnbizalom hiányal lehet nem tudta mit érez akarja fojtatni énis hasonló vagyok és minden hibámon sokat tudok rágódni. Viszónt meg van az az előnye hogy hűséges lesz hózád bár lehet tulságsan ragaszkódó lesz inkáb nem meri kimondani amit akar . F/23
2013. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

MINDEN, de ismétlem MINDEN kapcsolatot újra lehet kezdeni.

Felejtsd el a töltött káposztás marhákat, meg a sértődősködést.Ha a gyerek aki járni tanul és elesik, akkor azt ki kell végezni? Biztos úgy sem áll már föl újra, vagy amputáljuk a lábát,mert elesett. :)))))

Tegyétek túl magatokat a daccoskodásotokon, önzősködéseteken, és beszéljétek meg hogyan lehet tovább folytatni ,hogy kompromisszumokkal mindkettőtöknek jó legyen. A töltött káposztás baromság helyett meg inkább gondoljatok a lakatlan szigetes esetre, például ha csak ketten lennétek egy lakatlan szigeten egymásra utalva, vajon akkor is szakítanátok?

2013. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat!

#14-es, igazad lehet:) Mikor beszéltünk, abban állapodtunk meg, hogy nem keres (zaklat) fölöslegesen, csak ha már tudja mit akar.. de én meg beleestem abba a hibába, hogy újra elkezdtem ábrándozni, milyen jó lenne ha újra összejönnénk, és már teljesen beleéltem magam:/ És mi van, ha meg mégsem akar semmit? Akkor megint csak csalódok... pedig már épp kezdtem volna jobban lenni, már alig gondoltam rá. De ez így nagyon nehéz...

2013. jan. 22. 16:26
 16/16 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Tudom nem könnyű. Főleg ha ilyeneket írogat. Ne pazarold az érzéseidet és a gondolataidat olyan férfira aki nem tudja hogy akar-e téged vagy hogy szeret-e téged. Ha újra kezded vele lehet hogy lesz pár szép hónapod de lehet még annyi sem. Emellett a pasas mellett csak szenvedni fogsz meg kínlódni hogy akkor most szeret vagy nem szeret.
2013. jan. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!