Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kegyetlen lennék, ha szakítané...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kegyetlen lennék, ha szakítanék a barátommal emiatt?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt a barátommal, én 21, ő 25 éves. Nekem rajta kívül még senkim se volt. Együtt is élünk 2 éve.

Sosem tanult tovább, okj-kat is mindig abbahagyta. Nem is dolgozik, a szüleitől kap pénzt. Nem jár sehova, otthon ül, gépezik és emiatt teljesen kattant lett, mindig azt mondja, hogy nincs értelme az életének, meg hasonlók. Már millió kört megfutottam vele, de MÁR NEM MEGY. Egyszerűen nem megy, engem is lehúz teljesen. Már akkor örülök, mikor másokkal vagyok, mert ők nem beszélnek mindig rossz dolgokról. Szeretnék rajta segíteni, de az összes energiámat elveszi, holott nincs semmi baja, de ő nem végez fizikai munkát, se nem tanul, se nem akar semmit csinálni, mert nehogy már meg kelljen mozdulnia. Nagyon elfáradtam már és nem vagyok boldog, de lelkiismeretfurdalást okoz, hogy ha elhagyom, akkor ő összeomlik. Egyszerűen már nem tudom, hogy mi legyen, úgy érzem, börtönben élek és megfojt a depressziójával..



2013. jan. 23. 00:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Te mindent megpróbáltál, lépj le. Lelkiismeretfurdalás nélkül!

Feltételezem már nem is igazán szereted, hiszen egy ilyen mbert egyszerűen nem lehet szeretni! Vagy ha igen, akkor azzal meg gond van.

Nyavajog, de nem tesz semmit. Nincs rosszabb az önsajnáltató embernél. Mindent félbehagy, szüleit húzza le, miközben ő már egy felnőtt ember!


Te még nagyon fiatal vagy. Lépj ki ebből a kapcsolatból és majd találsz magadnak egy olyan embert, aki törődik magával, veled, a közös jövőtökkel.

Szerinted milyen életed lenne mellette? Csak gondolj bele..

Elhiszem, hogy nehéz döntés, mert 5 év az mégiscsak hosszú idő, de vegyél erőt magadon és lépj tovább.

Megpróbáltad, rengeteg energiát fektettél bele, nem ment.

Sok sikert hozzá!!

2013. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nehagyd hogy magával rántson. fiatal vagy ne tedd tönkre vele magad. de ha szereted bírd rá mindenáron a jóra.
2013. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én már szeretnék lelépni, de nem tudom, mit csinál majd magával egyedül. Akármit mondok, az nem jó, mert nem értem meg őt, de már évek óta ezt csinálja, semmiről nem lehet vele dumálni, mert csak nyomatja a negatív szövegét.

Ha más fiúkkal beszélek a suliban, akkor jön azzal, hogy persze, mert az csak azért kell, mert nem ilyen lúzer, mint ő. Pedig az igazság az, hogy már hiányzik az az időszak, amikor boldog lehetek valakivel és számíthatok rá. Egyszerűen nem bírom ezt a tengődést, én nem tudok így élni, szeretek élni és szeretnék valamit elérni az életben:(

2013. jan. 23. 00:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp lépj ki ebből a kapcsolatból. A fiúnak is lehet, hogy pont ez a pofon kell, hogy kirántsa a besüppedtségből.
2013. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne legyél mártír! Te magad mondod, hogy szeretnél továbblépni..akkor meg mire vársz?

NE érdekeljen, hogy mit fog kezdeni magával! A te feladatod, hogy éld az életedet, élj meg minden pillanatot, keress kalandokat, tanulj, szórakozz. És NEM az, hogy ápolj egy srácot, akiért nem tartozol felelősséggel.

Ha elhagyod, az biztosan nagy pofon lesz neki és talán ettől majd észhez tér, és végre ő is talpra áll.

Mindenesetre a te kapcsolatod véget ért vele! Hidd el, találni fogsz nála egy sokkal érdemesebbet, akivel végre boldog lehetsz!

Ne habozz, lépj tovább és éld az életedet!


első voltam

2013. jan. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
csak azon lehet segiteni aki hagyja. ha ugy erzed megprobaltad es nincs eredmenye, akkor lepj tovabb. mindenki a sajat eleteert felelos.
2013. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak ez az egy életed van.Az elvesztegetett idő nem tér vissza.Ez az ember nem szeret téged sem,és saját magát sem.Az,hogy mi lesz vele nélküled,nem a te felelősséged.Csak magadért vagy felelős,és csak a saját érdekeidet kell nézned.Pakolj,és menj!Még az elérhetőségedet sem kell tudnia.Ha rám hallgatsz,villámgyorsan elvágod a szálakat és tovább lépsz.Talán nem lesz egyszerű,talán nem is fog egyből beletörődni,de mindig minden körülmények között van lehetőség egy kapcsolatból kilépni.Ha nagyon erőszakosan próbál visszaszerezni,rögtön kérj segítséget!Sok sikert!
2013. jan. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Valahol a szülei és felelősek ezért nekem kicsit olyan anyai fiának tűnik. 25 évesen úgy eltartani hogy semmit sem tett le az évvilágon az asztalra és nem is akar... rég meg kellett volna neki mondani hogy előbb utóbb a talpára kell állnia és megtanítani fontos dolgokra az életről.. azt is el tudom képzelni minden bántás nélkül hogy még életében nem mosott el egy tányért vagy nem vasalt ki egy inget. Előbb utóbb nagy lesz a pofon minél előbb össze szedi magát annál jobb neki is. Én 26 éves vagyok és igaz hogy újra kell gondolnom az életem új célokat kitűznöm mert elakadtam sajnos az utamon de mégis letettem egy diplomát és egy nyelvvizsgát az asztalra elvégeztem mellette egy okj-t és dolgoztam is. Az hogy csak várja a sült galambot az sajnos nem működik. Te semmiképp sem mehetsz rá erre a kapcsolatra.
2013. jan. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Régi-régi, volt barátnőm csinálja ugyan ezt. 15 éves kora óta van együtt a barátjával, akkoriban abbahagyta a középiskolát, azóta nem csinál szó szerint semmit. Ma 37 éves. Nincs gyerekük sem, dolgozni életében nem dolgozott egy napot sem, a középiskolát nem fejezte be, otthon ül és ennyi. Annyiból igaza van, hogy ha erre vágyik és megtalálta azt a férfit, aki mellett ezt megteheti, hát megteszi.


Nem ijesztgetni akarlak, de jó, ha tudod, hogy amíg saját maga nem érzi azt, hogy ez így nincs jól, nem fog változtatni. Annak pedig nincs értelme, hogy ketten menjetek tönkre, te kizárólag a saját életedért vagy felelős, rajta pedig nem tudsz segíteni, ha nem akarja.

2013. jan. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátod már réges-régen összeomlott. Ha otthagyod, legalább nyomós oka is lesz rá.

Én nem maradnék tovább a helyedben, nagyon szaladnak az évek.

2013. jan. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!