Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanácstalan vagyok mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hete szakítottam az exemmel, akivel 3,5 évig voltunk együtt. Elhidegültünk egymástól, nagyon sokat veszekedtünk az elmúlt időszakban, mert ő folyton bejárkált a haverjaival piálni és sokszor bunkózott velem. Már 2x szakítottunk is ezek miatt. A szakítás előtt megismertem egy srácot, akivel nagyon jól kijövök, teljesen egy hullámhosszon vagyunk. De nem ő volt a szakítás oka, hanem a sok vita az exemmel. Ő is meg a baráti köröm is azt tanácsolta, hogy szakítsak. Végül így is történt, megbeszéltük az exemmel, hogy ennek így nincs értelme. Nagyon megvisel engem a szakítás, mert még mindig hiányzik. Viszont itt van a másik srác, aki támogat engem, kiáll mellettem és segít átvészelni a szakítás fájdalmát. Elmondtam neki, hogy még nem vagyok túl az exemen, de ő nagyon szeretett volna járni vele, amibe végül belementem. De eközben az exem folyton irkált nekem facen. Azt írja, hogy nem szeretne elveszíteni, de azt érzi most hogy nem menne, hogy megint úgy szeressen és támogasson mint régen és így nincs értelme folytatni, kell neki egy kis egyedüllét h tisztán lásson. Azt is elmondta h volt egy csaj aki meg akarta d.gatni magát vele, fel is vitte magához, de az exem nem bírta megtenni, mert még mindig szeret engem. Hát nem tudom... Pénteken felhívott, hogy szeretne beszélni velem, találkozzunk. Én meg reménykedtem h hátha van még esély h kibékülünk, még hazudtam is az új barátomnak h legyen időm beszélni az exemmel. Erre az exem felhív 2 órával később h meggondolta magát, mégsem jön el mert csak szexelnénk és nem változna semmi... Nagyon mérges lettem erre. Meg olyat mondott h ő már szeretne összeköltözni, mert belefáradt az utazgatásba (20 km-re lakunk egymástól) de hát nekem még van 3 hónap az egyetemből h végezzek... Én meg elmondtam neki h vele akarok lenni, h akár hozzá is mennék meg ilyenek, de elutasított. Ezután elhatároztam h többet nem válaszolok neki semmire, se telefon, se face, se semmi. Szombaton elmentünk pizzázni az új barátommal aztán úgy volt h lemegyünk egy pubba, de tudtam h ott lesz az exem, mert mindig oda szoktak járni. Egy ismerősöm ezt meg is erősítette h a haverjával kettesben iszogatnak. Nem akartam látni, remegtem mint a kocsonya és minden kis porcikám menekülni akart, így végül hazajöttünk, majd ő csinálta nekem szájjal és én is neki. Azt hittem ezzel lezártam az exem, de nem... Tegnap raktunk ki képet az új pasimmal és rámírt az exem h azt hitte túl tudja tenni magát rajtam de nem... Szeretné folytatni de nem úgy h mással vagyok közben. El akar jegyezni és össze akar költözni velem. Aztán rákérdezett h volt-e valami az új pasival, én pedig bevallottam h igen. Erre nagyon kiakadt és elment h ezt még meg kell emésztenie. Ezután kicsit később felhívtam h beszéljünk. Elmondta h szombaton ő is a csajnál aludt és meg is d.gta volna csak hát megvolt a csajnak. Én már nem tudom h hova vezet ez. Szeretnék kibékülni vele mert még mindig szeretem, de ezek után nem tudom mit kéne tennem.


Volt már valaki hasonló helyzetben?

Tanácstalan vagyok, mert a szívem még az exem felé húz, de a másik fiút is szeretem, de nincs meg a szikra.



2013. márc. 4. 15:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam h csütörtökön majd beszélek személyesen a sráccal (hétfőtől csütörtök délig másik városban vagyok) és megpróbálok szakítani vele h csak maradjunk barátok... Még nem tudom hogy fogom ezt megmondani neki, remélem írtok erre néhány tanácsot...


Pénteken meg szerintem átmegyek az exemhez beszélni. 14.00-tól dolgozik és hajnali 4kor ér haza majd reggel átmegyek. Remélem meg tudjuk beszélni, szerintetek?

2013. márc. 4. 16:48
 12/12 anonim válasza:

Az első gondolat, hogy csütörtökön szakítasz, szerintem jó ötlet. Úgyis tudja a srác is, hogy nem az igazi a dolog, neki is jobb lesz. Egyszerűen mondd meg, hogy ez neked nem megy és kész. Össze voltál zavarodva korábban, hülyeséget csináltál vele kapcsolatban sajnos, de ez van. Nem akarod ezt tovább. Ennyi. Ezt a maradjunk barátot nem erőltetném. Nem kell hogy barátok legyetek. Se neki, se neked nem jó. Főleg neki.


Az exeddel szerintem ne erőltesd annyira, hogy akkor most felkeresed és tisztázol mindent. Ha direktbe ennyire rágörcsölsz, akkor nem fog menni. Előbb legyél túl a csütörtöki napon. Az talán könnyebb lesz neked, mert (bár biztos rossz), de érzelmileg inkább az exed kavar fel. Aztán majd alakulnak tovább a dolgok.

2013. márc. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!