Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 órája szakítottam a bnőmmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 órája szakítottam a bnőmmel. Mi a leggyorsabb módja a felejtésnek?

Figyelt kérdés
Megtudtam h megcsalt és mivel ez volt a második eset nem volt értelme folytatni, mert a bizalmam teljesen elszállt. Sírt és könyörgött h adjak egy újabb esélyt de nem voltam rá képes. Szerintetek jól döntöttem? 22F

2013. márc. 11. 23:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nagyon jól döntöttél. Én mondjuk már második esélyt sem adtam volna.

Tudom, hogy most nagyon nehéz, meg sokszor megfordul az ember fejében, hogyha még egyszer megpróbálnánk, mi lenne...DE kétszer (KÉTSZER!) más férfi fontosabb volt az életében, mint te. Kétszer nem gondolt a kapcsolatotokra, az érzelmeidre, RÁD.

Sajnos ez ilyen; cefetül fogod érezni magad még egy darabig, szakítás után többnyire ez elkerülhetetlen. Ha van lehetőséged, beszélj a barátaiddal, menjetek valamerre.

A lényeg, hogy foglald le magad; mondjuk nézz filmet.(Szigorúan nem romantikusat! Mondjuk Harcosok Klubját).

Próbáld meg elterelni a figyelmed a kritikus időszakban.

Sok sikert a felejtéshez. :S

2013. márc. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem kellet volna az elsőt se megbocsájtani aki egyszer megcsal az megteszi többször is .Csajozz egyet attól jobb lesz vagy igyál egyet barátokkal.
2013. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
azt csak te tudod eldonteni,de bisztos vagy benne,hogy megcsalt,vagy csak egy flortoles volt,egy artatlan flortoles??
2013. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
te mindig hu voltal hozza??nem csaltad meg soha??
2013. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
lefeküdt vele és sosem csaltam meg. nekem ez olyan dolog ha mással akarok lenni akkor megmondom neki és szakítunk.de nem visz rá az h megcsaljam.ennél aligha van rosszabb egy kapcsolatban
2013. márc. 12. 22:17
 16/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jól döntöttél haver. A csaj nem érdemelt meg téged. A helyedben én még picit szórakoznék is vele, ha ennyire gerinctelen volt. Aztán mihamarabb keresnék mást.
2013. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!