Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy visszautasíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy visszautasítottam?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom, de azt mondta nem zárna le véglegesen minden szálat mert hátha egy hónap múlva meggondolja magát. Addig is sokat kellene bizonyítanom. Ezután hétig egyáltalán nem is beszéltünk. Tegnap egy nála tárgyra hivatkozva találkozót kért. Elutasítottam. Azt írtam ha csak ezért akar velem találkozni inkább maradjon nála a cuccom, emiatt nem akarom feltépni a sebeim. Mert nekem nagyon fájna a találkozás úgy látni beszélni vele, hogy tudom nem lehet az enyém :(

Szerintetek jól tettem? Vagy kellett volna találkozni, hogy bizonyíthassak? Vajon ezzel végleg elvágtam minden vissza vezető szálat? Ha kérné rohannék vissza hozzá mert rettenetesen szeretem de már annyiszor összetörte a szívem, hogy félek a találkozástól mert így(barátként) nekem szenvedés. Ez elfogadható indok, vagy én vagyok hülye?? El kellett volna mennem? Nem vagyok benne biztos, hogy lett volna esélyem de így meg...

Egyáltalán normális, hogy fáj a találkozás??



2013. márc. 27. 11:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ez a pasi veled csak szórakozik. Ez nem férfi.Ráadásul pontosan tudja, hogy neked fájnak bizonyos dolgok, Szót sem érdemel.
2013. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

ez egy k*csög, hagyd a francba. Mégis mi az, hogy "nem zárna le véglegesen minden szálat"??? Ez azt jelenti, hogy meghúz egy pár nőt, és ha nem talál jobbat nálad, visszamehetsz hozzá... és még te bizonyíts...

Ha nem vagy idióta, otthagyod és többet nem beszélsz vele

2013. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

"azt mondta nem zárna le véglegesen minden szálat mert hátha egy hónap múlva meggondolja magát."


A büdös életbe szóba nem állnék ezzel a taggal, a helyedben. Ez egy ócska mutáns, nem több.

2013. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tetted, hogy visszautasitottad!Ez a pasi játszik veled, ahogyan akar, és még irod is, hogy többször összetörte a szivedet!

En a helyedben már nem is akarnám látni, és uj kapcsolatot teremtenék!

Mit és miért kellene bizonyitanod?Mi vagy te, hogy csak akkor jár veled,ha bizonyitasz?

2013. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Lehet meggondolja magát. Hát ez jó. XD Jól tetted, hogy visszautasítottad.
2013. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Azt mondta szeret, de teljesen elveszett a bizalma összetörtem a szívét már az esze irányítja és bizonyos dolgokat nem tud megbocsájtani.
2013. márc. 27. 11:50
 7/25 anonim ***** válasza:
lelkileg próbál zsarolni és így kihasználni... ne hidd el neki a krokodikkönnyeket, hogy te törted össze a szívét! Ne engedd, hogy irányítson...
2013. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Félreértitek. Nem zárná le teljesen mert még szeret viszont nagyon mély a seb amit okoztam, teljesen elveszett a bizalma irántam, összetörtem a szívét és most az esze irányitja!

Biztosan tudom, hogy nem szórakozik.

2013. márc. 27. 11:54
 9/25 anonim ***** válasza:
6-Ez az ember téged nem szeret, és kétlem, hogy bármikor is szeretett volna. Ugyanis ha szeretne/szeretett volna, képtelen lenne igy viselkedni veled. Nem tudná ezt mondani, tenni.
2013. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Se veled se nélküled tipusú kapcsolatai voltak eddig is mert nagyon tud kötődni, ha valakit megszeretett ahhoz ragaszkodik és nehezen lép túl. Gondolom megnyugtatásul (mert én sirtam) is mondta, hogy talán meggondolja magát (de NE VÁRJAK RÁ) csak helyre kell tennie az érzéseit és nem tudja mire jut a jövőben de kell neki idő egy ekkora "bukás" után (megcsaltam).
2013. márc. 27. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!