Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy visszautasíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy visszautasítottam?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom, de azt mondta nem zárna le véglegesen minden szálat mert hátha egy hónap múlva meggondolja magát. Addig is sokat kellene bizonyítanom. Ezután hétig egyáltalán nem is beszéltünk. Tegnap egy nála tárgyra hivatkozva találkozót kért. Elutasítottam. Azt írtam ha csak ezért akar velem találkozni inkább maradjon nála a cuccom, emiatt nem akarom feltépni a sebeim. Mert nekem nagyon fájna a találkozás úgy látni beszélni vele, hogy tudom nem lehet az enyém :(

Szerintetek jól tettem? Vagy kellett volna találkozni, hogy bizonyíthassak? Vajon ezzel végleg elvágtam minden vissza vezető szálat? Ha kérné rohannék vissza hozzá mert rettenetesen szeretem de már annyiszor összetörte a szívem, hogy félek a találkozástól mert így(barátként) nekem szenvedés. Ez elfogadható indok, vagy én vagyok hülye?? El kellett volna mennem? Nem vagyok benne biztos, hogy lett volna esélyem de így meg...

Egyáltalán normális, hogy fáj a találkozás??



2013. márc. 27. 11:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

8-Kamu szöveg egy üres művészkétől, aki oly sötét mint az iccaka. Egy erősebb nő ezt az egyedet úgy megtáncoltatja, hogy a fal adja a másikat, egy ilyen szöveg után, és egy életre elmegy a kedve, hogy

legközelebb ugyan ezt előadja bárkivel is szemben.

2013. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
10-Felejtsd el ezt az embert.
2013. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom elfelejteni mert nagyon szeretem!

Sajnos itt én baltáztam el a dolgokat.

Azért kell(ene) bizonyitanom, mert csúnyán eljátszottam a bizalmát (megcsaltam) de azt megbocsájtotta mert szeret. Viszont utána meg sikerült jól belegyalogolnom a lelkébe (hasonló dolgokat mondtam neki mint amiket ti itt a topicban) ezen jól besértődött és megint kidobott, azt mondta őt emberi mivoltában még soha senki nem alázta meg ennyire és hogy kikéri magának ő őszinte és tisztességes ember volt előttem is és az is marad de ha én ilyeneket gondolok róla akkor nincs helyem az életében. Erre én bocsánatot kértem de sajnos a bizalmát és szeretetét nem sikerült visszanyernem. Tudom, hogy nem rossz ember senkit sem lenne képes átverni engem meg legfőképp nem. Azért megmondta kerek perec hogy nincs esélyem de miután találkoztunk és irtam egy szép bocsánatkérő levelet egy kicsit megenyhült utána mondta a fentieket

2013. márc. 27. 12:19
 14/25 anonim ***** válasza:
13-Menthetetlen vagy. Mindenki a saját bőrén tanul, amint elnézem-te is.
2013. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, hogy MEGCSALTAD! Akkor mégis mit gondolsz? Ha engem megcsalna a párom, vissza se néznék.

Úgy állítottad be, hogy ő a rossz, te meg szenvedsz... már ne haragudj, de ha összefeküdtél mással, miért lepődsz meg, ha így reagál... én a helyében szóba sem állnék többet veled

2013. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#13 alapján te nem igazán szereted.(Max ugy mint a gyerek a focilabdát. Nagyo akarja, de csak azért mert jokat lehet rugni bele.) Miért akarod tovább bántani? (Töled ez várhato!!!) Örülj, hogy egyszer találkoztál egy téged szeretö emberrel!
2013. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
NEm volt szex, csók volt egy bulin mással
2013. márc. 27. 12:41
 18/25 A kérdező kommentje:
Persze attól még megcsalás. Nem volt szándékomban rosszként beállitani (ti állitottátok be akként) én tudom, hogy nem az. Nagyon is jó ember. És szeretett engem. A csókot megbocsájtotta viszont valami mégse oké mert külön vagyunk..
2013. márc. 27. 12:44
 19/25 A kérdező kommentje:

Senki nem akar bántani senkit azt szeretném, hogy boldog legyen. De Velem :)

Én soha többé nem csinálok ilyet (tudom mindenki ezt mondja de ezt mi már letisztáztuk, nagyon sokat vezekeltem miatta és tényleg rám sem birok nézni másra még most sem hogy szingli vagyok. Nekem csak ő kell. És tudom, hogy ő is szeret mert különben már régen otthagyott volna a fenébe ahogy irtátok második esély nem esély, az szerelem. Tiszta lappal kéne újrakezdeni mindent csak úgy volna értelme. Én is más ember lettem a leckék hatására és ő is nagyon sok mindent átértékelt. De fél tőlem, hogy megint bántani fogom. És én is félek tőle mert szenvedek attól, hogy rideg és távolságtartó ha találkozunk.

2013. márc. 27. 12:48
 20/25 anonim ***** válasza:
Egy csók a
2013. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!