Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy visszautasíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy visszautasítottam?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom, de azt mondta nem zárna le véglegesen minden szálat mert hátha egy hónap múlva meggondolja magát. Addig is sokat kellene bizonyítanom. Ezután hétig egyáltalán nem is beszéltünk. Tegnap egy nála tárgyra hivatkozva találkozót kért. Elutasítottam. Azt írtam ha csak ezért akar velem találkozni inkább maradjon nála a cuccom, emiatt nem akarom feltépni a sebeim. Mert nekem nagyon fájna a találkozás úgy látni beszélni vele, hogy tudom nem lehet az enyém :(

Szerintetek jól tettem? Vagy kellett volna találkozni, hogy bizonyíthassak? Vajon ezzel végleg elvágtam minden vissza vezető szálat? Ha kérné rohannék vissza hozzá mert rettenetesen szeretem de már annyiszor összetörte a szívem, hogy félek a találkozástól mert így(barátként) nekem szenvedés. Ez elfogadható indok, vagy én vagyok hülye?? El kellett volna mennem? Nem vagyok benne biztos, hogy lett volna esélyem de így meg...

Egyáltalán normális, hogy fáj a találkozás??



2013. márc. 27. 11:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Egy csók az nem nagy bûn, de sajnos a megcsalás kategóriába tartozik. Igen bizonyitsd be, hogy soha nem teszed meg vele. En sem bocsájtanék meg egy hamar.Vagy pedig visszaadnám neked a szemed elõtt, hogy érezd milyen érzés,amikor lealáznak.
2013. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Aladárkiss ***** válasza:
Szerintem felejtős a gyerek!Tedd lapátra. Ürítsd a kuka tartalmát. Legyél szabad éljél! Aztán találkozni fogsz egy olyannal, aki megbecsül és jobban fogod szeretni mint a jelenlegit szeretted.
2013. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Aladárkiss ***** válasza:
Jahh várj megcsaltad? Az úgy más! Én biztosan nem tudnék még egy esélyt adni. Nálam sajnos ez így működik. Valószínűleg a srác szert mert még adott neked bizonyítási lehetőséget. Szerintem aki vissza utasíthatna az ő és nem te ezt elhibázott lépésnek tartom. Legközelebb ha lesz még egy ilyen helyzet akkor találkozz vele és bizonyíts.
2013. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nem tudom hogy ezt a talit miért találta ki vagy le akar zárni vele végleg mindent vagy adni akart egy esélyt.

Találkozunk még de az már csak egy közös hivatalos ügy miatt fog történni. Azért megpróbálok természetesen viselkedni a régi vidám és kedves önmagam lenni nem pedig a kétségbeesett hisztis féltékeny aki eddig voltam :S Azt hiszem ettől telt be nála végleg a pohár.

2013. márc. 27. 13:29
 25/25 A kérdező kommentje:
Majd az idő és a sors eldönti mi lesz. Én sokat küzdöttem érte eddig, de a haverja rámszóltak, hogy álljak már le szerintük semmi esélyem. (próbáltak ők is szegények segiteni) De csak annyit sikerült elérni, hogy már nem zárkózik el teljesen, hajlandó találkozni velem csak eddig én nem kerestem, az ő invitjére meg most nemet mondtam innentől szerintem nincs is miről beszélni kettőnk közt. Én úgy érzem megtettem amit lehetett, csak már nem láttam semmi reményt ami motivált volna a továbbiakban, kitartást adott volna így elengednem. Mert szeretem és a legjobbat akarom neki. Ha együtt kell lennünk még összekerültünk a sors akaratából talán. Ha nem akkor találunk majd egy jobban hozzánk illőt. Köszönöm mégegyszer mindenkinek! :)
2013. márc. 27. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!