Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben? 7. éve leszünk együtt a barátommal. Én 21 vagyok, a párom 24 éves. Gimis első szerelem mindkettőnknek.

Figyelt kérdés
Nem élünk meg együtt, mert meg a családját anyagilag támogatnia kell, mivel apja elhagyta őket és van 2 húga is. Tudnotok kell, hogy szeretek neki mindent megadni, főzni rá, meglepni, masszírozni, bújni. Édesanyja sosem főz és rendetlen. Ezert is tartom fontosnak,hogy házias legyek! A gondom, hogy a páromnak olykor vannak olyan beszólásai, hogy még fiatal a házassághoz, utazni akar és élni meg más nőkkel lenni, mert később bánná, hogy ebből kimaradt. Én mondtam neki, hogy értékes, ami köztünk van, és ha igazan szeretne nem gondolkodna így. 2 hétre szétmentünk, én szenvedtem, húgai elmondása szerint ő is sírt titokban. Aztán kimondtam, hogy menjen, vége, akkor meg visszajött, hogy velem akar lenni.. Érzem, hogy igazat mondott, de néha rájön a dilihopp, és akkor minden csajt megdugna, amit ha megtenne, elhagynám örökre, mert kiábrándulnék. És mondott ilyet, hogy az igazi egymásnak teremtett párok újra egymásra találnak. A viselkedésemben próbáltam változni,lesz.rni, nem hívni telón annyit, és úgy látom, hogy ez bejött. Boldog velem mostanában, de meddig?? Ha valakinek jó tanácsa, tapasztalata van ilyenben, segítsen nekem! Mert nem akarom olyan valakire pazarolni az időm, aki sosem fog eléggé becsülni..

2013. ápr. 11. 21:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ha másokkal akarja kiélni magát = más nőkkel, akkor szerintem nem szeret már ugyanúgy. ha szeretne nem akarna máshoz menni. és ezek a gondolatok érzések előjöttek, már nem fognak eltűnni belőle. csak rosszabb lesz. és szerintem nagy esély van rá hogy meg fog csalni ha együtt maradtok. hacsak eddig nem tette még meg.


csak egy példa: az én férjem velem volt együtt először. nekem emiatt voltak, vannak félelmeim...a nem élte ki magát dolog miatt. és ezeket el is mondtam neki. ő erre azt válaszolta, hogy szerinte nem kell ahhoz másik nő hogy kiélje magát. ha akar valami újat pl, akkor megbeszéljük. ő soha egyszer sem mondott olyat hogy más nőkkel is akarna lenni. abban a pillanatban vége lenne a kapcsolatunknak szerintem.


a szerelem pont ebből áll. csak vele akarsz lenni és senki mással!


gondold meg. még fiatal vagy, találhatsz mást!


27/N

2013. ápr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem két lehetőség van:


1, Együtt maradtok, és a párodnál időnként előjön, hogy mással is kiakarja élni magát. Ebből később veszekedés lesz.


2,Szüneteltek és kiélitek magatok másokkal, és ha tényleg szeretitek egymást később újra összejöttök és együtt maradtok.

2013. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám, hogy nem szeret a barátod azért, mert kíváncsi más nők iránt is. Persze nehéz feldolgozni, hogy de akkor miért? Az én párom nekem az első volt minden téren, nagyon szeretem őt, de ennek ellenére én is kíváncsi vagyok. Mert fiatal vagyok még, érdekel milyen lehet más fiúval, de ennek ellenére soha nem csalnám meg, mert szeretem! Ő már kiélte magát, volt pár barátnője, neki sokkal könnyebb. Szóval nem azért van ez, mert nem szeret, ez egy természetes, ösztönös dolog, hogy így érez! Amíg nem fajul tettekbe ez a dolog, addig szerintem nincs miért aggódnod.


19/N

2013. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nem tudok mit mondani..kitartás! ;)
2013. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, volt hogy csókolózott más lányokkal, viszont elnéztem neki. Csak az bánt az egészben, hogy kétszer eljátszotta ezt, és úgy érzem, azóta sem kért igazán bocsánatot tőlem. Rendben, hogy a csók nem nagy dolog, de a lánnyal egy egyetemre járok, és ha meglátom eszembe jut ez a történet. A helyzeten továbbront, hogy nagyon ellenszenves az a lány, szinte azt látom, hogy jól esik neki, hogy belepiszkálhatott a kapcsolatomba, bár tudom, hogy a páromnak semmit sem jelentett az egész.
2013. ápr. 12. 12:27
 16/20 anonim ***** válasza:
tartsatok szünetet!
2013. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát, nálam már a csók kivágná a biztosítékot. Én otthagynám.
2013. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Igen volt, szünet a csók miatt, és visszakönyörögte magát, kicsit jobb volt 2 hétig, utána meg folytatta ugyanott, ahol abbahagyta, és megint elkezdte fújni, hogy neki szabadságra van szüksége.
2013. ápr. 12. 19:01
 19/20 anonim ***** válasza:
65%

Sokkal gyakoribb ez a probléma mint hinnénk!

Sokan azt mondják, hogy hagyd el mert nem szeret igazán, meg ha ez egyszer felmerül örökké benne lesz stb...

Tapasztalatból mondom, hogy egyszer minden férfinak "benő a feje lágya" Kinek előbb kinek később!


Csak rajtatok múlik, hogy mennyire tudjátok kezelni a helyzetet! Mennyit bír el a kapcsolatotok! A kapcsolatot egy folyamatként kell kezelni, melynek vannak mélypontjai is! Ezeket átvészelhetitek, de szét is mehettek! Csak rajtatok áll!!!

Majd egyszer ez a fiú is felnő és nem a minél több idegen p*nci lesz számára a fontos!

2013. ápr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ennek különmenés lesz a vége sajnos :( volt egy 5 éves kapcsolatom. Ő szűz volt még mikor összejöttünk, én tapasztaltabb és ez nagyon tetszett neki. A legnagyobb szerelem volt az (eddigi) életemben. Körülbelül 2 éve jártunk együtt mikor teljesen bekattant, azt mondta úgy érzi rátelepszem, és hogy megfojtom a szeretetemmel. Szabadságot akart. Szakított. De picivel előtte tudtam meg hogy összevissza csókolózgatott buliban lányokkal. Külön voltunk 1 hónapot, addig is csókolózgatott. Végül megbeszéltük és újrakezdtük. Utána volt egy nagyon szép, tökéletes időszak, tényleg minden harmonikus volt. De kellett ehhez az egy hónap különlét. Én fogytam 12 kilót, ő csókolózgatott picit, ennyi elég volt.
2013. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!