Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megérdemlem ezt, vagy meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemlem ezt, vagy meddig várjak rá?

Figyelt kérdés
1,5évig volt egy nagyon jo párkapcsolatom, mi voltunk az álompár, de pár hónapja megváltoztam, és nemtudom mi is volt velem, de nagyon megbántotram szegény párom a viselkedésemmel, önző lettem, egyszer kiis dobtam, de ujra összejöttünk,meg elhanyagoltam.. Ez addig fel sem űnt, ameddig azt mondta, hogy szakitani akar velem. Ez volt 2 hete. Azóta nagyon megváltoztam, igyekszem nagyon kedves lenni vele, és újra visszférkőzni a szívébe, DE!!!! Mióta szakított velem, úgy bánik velem, mint a kutyával. És ezt ki is jelentette, hogy kegyetlenül élvezi, hogy folyamatosan belém rúghat, éshogy visszakaphatom azt a fájdalmat, amit én adtam neki.A kettőnk közti különbség az, hogy én csak utólag vettem észre magamon a viselkedésemet, de e közben mindvégig szerettem/szeretem, és vele akartam/akarok lenni.Tőle meg 2hete a folyamatos, szánt szándékkal való sértés. Amiért napokat sirok át folyamatosan...És azért, mert a haragja nagyobb, mint az irántan valo szeretete. Nemtudom mire jó ez, néha szinte már csak gyűlöletet érzek iránta, de nem adom fel, nagyon motivál az elmúlt 1,5év mert CSODÁLATOS volt vele, és mindig szeretem, csak nagyon nehéz ebben az esetben.Tudom, kicsit talán eső után köpönyeg, de szerintem meglehet oldani!!! Nekem ő volt az első mindenben, és probálkozom azon, hogy ő legyen az utolsó is, lehet naiv vagyok, de ebben hiszek!!!! Szerintetek mit tegyek? én: L/17 ő:F/21

2013. ápr. 28. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem?

Gyerekszerelem. Hagyd a fenébe, elmúlik.


Nem véletlen, hogy te hanyagoltad. Nem véletlen, hogy ő direktben bosszút áll így. Túl vagytok ti már a szerelmen rég, csak ragaszkodok és nem mertek lépni.

2013. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Ha szeretne nem tenne ilyet veled. Ne keress kifogásokat. Ő már csak a bosszúvágy hajtja, irántad érzett érzései kivesztek. Nálunk ugyanez volt a helyzet, amig meg nem untam a szenvedést és azt mondtam itt a vége. Ebből már semmi nem lesz. Én is nagyon megutáltam amiért képes volt így viselkedni velem. Sajnos innen már nincs visszaút..
2013. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szakits meg vele mindenféle kapcsolatot. Ne is beszéljetek pár hétig. Ha a távolság sem használ, ha nélküled sem jön rá, hogy hinyzol szeret és fontosabb vagy neki mint a hülye játszmái akkor nincs mit tenni itt a vége a dolognak.

A szemet szemért elv tilos egy párkapcsolatban, de még barátiban is. Aki ezt játssza az még éretlen mindenféle szempontból egy ilyen dologra és egy ilyen "gödör" után soha többé nem lesz semmi ugyanolyan ezt Te is tudod. De nem hiszem, hogy esély lenne visszacsinálni. Szerintem nincs már ennyi szeretet benne irántad. Azzal, hogy kedveskedsz nem érsz el semmit. Most válts taktikát. Tojd le magasról ismerkedj, flörtölj. Hagyd hatni a távolság erejét, had jöjjön rá milyen nélküled az élet. Hátha így változtat a hozzáállásán. Ha nem akkor keress mást, ez a hajó elment.

2013. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!