Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek így, ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így, ezzel a dumával bunkóság volt szakítani a csajommal?

Figyelt kérdés
2 hete volt a csajom, mikor is haverommal bulizni mentünk. Én tudtam hogy ott úgyis smárolni fogok más lányokkal, ezért felhívtam barátnőmet és azt mondtam neki: "Szia! Ma nem találkozunk.... meg egyébként se fogunk többet. Szia!" És leraktam a telefont

2013. máj. 12. 18:55
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég hogy kisgyerek vagy de még paraszt is.. Valamit nagyon elk*rtak a szüleid, az Xbox helyett az illemtankönyvet kellett volna megvenni karácsonyra anno..
2013. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Mekkora egy tapló vagy...
2013. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
0%
az a baj hogy élőbe nem neveznétek gyökérnek lányok, hanem térdelnétek :D ...
2013. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 kruse ***** válasza:

Nem tudom melyik a durvább.

Az, hogy így dobtad ki a csajt vagy hogy még meg is kérdezed?!

2013. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Értem. Így kidobni a csajt az nagy bunkóság. Viszont buliban megcsalni és utána titkolózni, nehogy kiderüljön mert akkor szakítás lesz, az ellen valahogy senki sem szól. Gondolom most jó páran magukra ismertek. :)
2013. máj. 12. 22:32
 26/52 anonim ***** válasza:
Milyen parkapcsolat ez, hogy ket het utan mar ki is dobod? Szerelem itt biztos nem volt, anelkul meg minek a parkapcsolat? Egyebkent telefonon szakitani nagyon gaz, ezzel a szoveggel meg inkabb.
2013. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
Bmeg, ne azért verd a melled, mert hú de tisztességes vagy, hogy nem csaltad meg. Ennyire nem lehetsz gyökér... Remélem legalább óvszer használsz majd, vagy a leendő barátnőid fogamzásgátlót, mert ha valakinek nem, hát neked igazán nem kéne szaporodnod!
2013. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

oké tényleg gáz így szakítani, gondolom volt már előjele is ennek

amúgy a kérdezőt is értem, amit írtál, viszont legközelebb ne így csináld , mert elég primitív N

2013. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

Ha a buli miatt szakítottál, mert akkor úgy is csókolozól akkor minek jöttél vele össze?


Az ilyen felesleges körök férfi részről... khm. kisfiú részről is igen érthetetlen. Én úgy ismerem a másik nemet aki logikusan gondolkodik.


Úgy tűnik te vagy kakukktojás.

2013. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 kruse ***** válasza:

Ha tudtad, hogy buliba előadod a Casanovát, és ennek ellenére nem tudtál vele személyesen beszélni akkor minimum emberi hangon kellett volna közölnöd vele.

Lehet ezzel olyan nyomot hagytál benne (ha kamasz), hogy ha talál egy normális fiút, pont a te primitív stílusod miatt zárkózik el.

Remélem egyszer majd ezt fogod visszakapni...

2013. máj. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!