Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek így, ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így, ezzel a dumával bunkóság volt szakítani a csajommal?

Figyelt kérdés
2 hete volt a csajom, mikor is haverommal bulizni mentünk. Én tudtam hogy ott úgyis smárolni fogok más lányokkal, ezért felhívtam barátnőmet és azt mondtam neki: "Szia! Ma nem találkozunk.... meg egyébként se fogunk többet. Szia!" És leraktam a telefont

2013. máj. 12. 18:55
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Ez undorító!Hogy lehet így beszélni egy nővel?
2013. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Egyszerű, lényegretörő és érthető.
2013. máj. 14. 17:41
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most én is egyszerű leszek és lényegre törő: Arra sem vagy méltó, hogy a lány, akit ezzel a fölöttébb egyszerű és lényegre törő dumával ejtettél, valaha is beléd törölje a lábát. Ezt lécci neki is add át, köszi! :P
2013. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak trollkodsz, de ha nem, akkor ez nem volt szép. Telefonban, emailben szakítani egyszerűen gyávaság, bármilyenek is voltak a körülmények. Ezt úgy írom, hogy lány vagyok, és velem már szakítottak emailben.


Én a soron következő találkozásnál személyesen akartam szakítani, mert nem működött, s akit addig tiszteltem, most már semmi számomra.

2013. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
kill yourself. please.
2013. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
Te egy nagyképű, fas*zopó, egoista, önimádó, nyominger, önző, hűtlen, gyáva ember vagy.
2013. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod...
2013. máj. 23. 05:49
 38/52 anonim ***** válasza:
szégyelld magad.
2013. jún. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
És ilyeneknek van barátnője?
2013. jún. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
49%
jajj baz+! ember! ezen, de leginkább a válaszokon, de jót röhögtem :D amúgy bass*za meg a csaj, ha összejön egy ilyen fa*sszal mint te, akkor úgy kell neki nem? :)
2013. jún. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!