Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek így, ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így, ezzel a dumával bunkóság volt szakítani a csajommal?

Figyelt kérdés
2 hete volt a csajom, mikor is haverommal bulizni mentünk. Én tudtam hogy ott úgyis smárolni fogok más lányokkal, ezért felhívtam barátnőmet és azt mondtam neki: "Szia! Ma nem találkozunk.... meg egyébként se fogunk többet. Szia!" És leraktam a telefont

2013. máj. 12. 18:55
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

abból a szempontból legalább korrekt vagy,hogy egyáltalán felhívtad miután egyértelmű lett a számodra,hogy nem akarod többé.

viszont nem értem az összefüggést a barátnő,meg a buliban csajozás között.

e miatt ostobaság szakítani.

mindenki megdugja a megdugható nőket,ha van csaja ha nincs.

2013. jún. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%

ennyire jól nézel ki tesó, hogy már ki se tudod védeni hogy berepüljön egy másik csaj? Hát akk mássz a vonat elé ovatossan hátha kétarcut csinál belöle a mozdony és akkor már HARD modon kicsit talán nehezebb lesz a csajozás és jobban becsülöd majd a nagy nehezen összeszedett nődet...


egyesek komolyan mikre nem képesek már jó dolgukban...

2013. jún. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

Igen, nagy bunkóság. Gerinctelenség. Az eszedbe sem jutott, kihagyd ezt a bulit?Hamár nem tudod megállni hogy más lányokkal smárolj. Szakítottál volna vele, aztán mehettél volna legközelebb smacizni mindenkivel.


Nem tudom elképzelni milyen primitív önző majomember vagy, hogy ennyi tartás nyincs benned. Meg úgy általában azok akik ennyire tartanak egy árkapcsolatot és egy másik embert. Az ilyennek nem párkacsolat kéne, hanem pokémonos matricákat cserélgetni a többi gyerekkel..

2013. jún. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
a lány gondolom tudta milyen emberrel jött össze, nem érhette túl nagy meglepetés
2013. jún. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
miből tudta volna?
2013. jún. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

ismerte gondolom, onnan tudhatta


(ilyet viszonylag ritkán mond egy egyébként nem bunkó állat személy)

2013. jún. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, ez egy rendkívül ostoba és megalázó módja volt a szakításnak. Jössz itt azzal, hogy legalább nem csaltad meg, és hogy a megcsalók felett miért hunynak szemet, és hogy az mennyivel jobb... Hát semennyivel, viszont itt a kérdés az nem erről szól, azért, mert téged emiatt bunkónak titulálnak az még nem gondolják azt, hogy a többi szemét húzás rendben van. A kérdésed a te konkrét eseted bunkósági faktora iránt érdeklődik, úgyhogy ne csodálkozz, ha a kérdésedre válaszolnak és ne vagdalkozz meg mutogass másra, hanem akkor tegyél fel egy ilyen kérdést, és ott majd vitatkozhatsz erről.
2013. jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Minek jöttél össze vele ha tudtad hogy az első adandó alkalommal becsajozol? Gondolom már 1-2 nappal előtte tudtad hogy bulizni mész,akkor miért nem tudtál célért személyesen szakítani?

Tényleg gerinctelen vagy! Kívánom hogy szerelmes légy és a csaj ugyanígy tegyen lapátra.

2013. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 Pendulum92 ***** válasza:
Legalább őszinte voltál.
2013. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 Pendulum92 ***** válasza:

"mindenki megdugja a megdugható nőket,ha van csaja ha nincs."


Csak a magad nevében ;)

2013. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!