Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak a nagy korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a nagy korkülönbség miatt érdemes szakítani?

Figyelt kérdés

Minden racionális érvet tudnak a felek többször megpróbáltak szakítani de nem bírnak egymás nélkül élni. Legutóbb a férfi monda, hogy hagynia kell a lányt elmenni. De nem megy. Mindenki tudja hogy abszurd hogy nem szabad de már 6 éve együtt vannak, munkán kívül szinte mindig együtt vannak , félig meddig együtt élnek.


A férfi most 55 éves a lány 25 lesz. A lány mikor megismerkedtek 6 évvel ezelőtt sokkal fiatalabbnak gondolta ( férfi sportoló volt)

Anyagi érdek nincs a lány jómódú családból való. A lány sosem találta a "közös hangot" a vele egykorúakkal. ( a családja jómódú de az anyja depresszós volt a lány nevelte a kisebb húgát szinte stb.)


Minden tökéletes hasonló ízlesűk van a korkülönbség ellenére .

Sosem veszekednek . Szakítanál?


Köszönöm.



2013. máj. 14. 13:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
39%

Igazat adok a 10 nek. Ez nem összeköltözés. Az az összeköltözés amikor becuccolnak az egyik lakásásba, a másikat meg kiadják. Minden reggel együtt keltek stb..Ez nem egy normális kapcsolat szerintem sem és nem csak a kor különbség miatt. Egy részt igazuk van azoknak akik azt írták hogy ez nagyon sok.Másrészt ennek a problémának már 6 év alatt régen meg kellett volna oldódni.

Kedves kérdező azt írtad hogy minden tökéletes. Sajnos te nem tudod hogy mi az, nálatok szerintem ez a se veled se nélküled kapcsolat nagyon messze van a tökéletestől.Téged ez a férfi anno megértett szépen viselkedett veled stb..De majd 5 év múlva ugyanitt arról panaszkodsz, hogy gyereket akarsz de az idős férjed nem, nyaralni akarsz és a gyerek nagyapjának nézik , nincs szex, és neked több kell ennél, nem jártok sehova, egy idő után majd szégyelled, ha azt hiszik az apád vagy az apósod.Én ebbe bele sem mentem volna, 6 évet elvesztegettél arra ami soha nem is fog működni. Nekem 26 évesen férjem van, közös élet, és akár már gyerek is lehetne.

2013. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Gyereket egy fél sem szeretne ez biztos! "Nem kell a majd meggondolja szöveg". Ismerősük is boldogan leélte az életét gyerek nélkül!!!
2013. máj. 14. 14:07
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen és sem szerettem volna ;)

Később viszont előjöttek az anyai érzések. Ilyenben soha nem lehet azt mondani, hogy "biztosan nem is fog akarni"

2013. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Hidd el tudom miért írom hogy biztosan nem kell gyerek....!
2013. máj. 14. 14:11
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem te azért mondtál le a gyerek témáról, mert a pasihoz igazítod a dolgaidat. Tudod hogy ő nem akar mert valószínű már van neki, és te meg belemész ebbe a dologba, mert most nem érzed fontosnak. De általában egy kiegyensúlyozott kapcsolatban előbb utóbb felmerül a gyerek téma.
2013. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
42%

1. Gyerek. 25 évesen sok nőnek még nem kell (nekem sem). 30 évesen már kellene. 35 évesen meg már nagyon. Igaz, a férfi még nemzőképes lesz 10 év múlva, csak nehezen áll majd fel. Mire 10 éves lesz a gyerek, temetheti az apját.


2. A már fentebb említett szex. Egy 60-65 éves férfi pl. előfordulhat, hogy már heti rendszerességgel sem fogja kívánni, tehát 5-10 éven belül komoly problémák lehetnek e téren. Arról nem is beszélve, hogy mondjuk 15 év múlva pedig nagyjából semmiféle szex nem lesz, egy 40 éves nő pedig igencsak igényli még.


3. Infantilis mind a kettő és képtelen normális párkapcsolatra. A bizalmatlanság nem mentség, sok bizalmatlan jellem van, de akiknek 6 év után nincs igényük az összeköltözésre, azoknak nem tudom, mi keresnivalójuk együtt. 6 év után nem bíznak egymásban? Úr isten.


4. A lány valószínűleg fiatalon megözvegyül majd - ha szerencséje van 50 évesen, ha nem, 30 évesen. Ez még egy dolog, de 15-20 év múlva már csak a bácsi pelenkázásával fog telni az ideje. Sosem lesz normális, aktív, élvezhető fiatalkora.

2013. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

A nem költözünk össze mert sérült a bizalmunk dumára meg csak annyit hogy a férjem az aztán sok mindenen végigment 11 éves korától, a szülei eldobták és egy idegbeteg terrorizáló nagymama mellett nőtt fel, mégis mikor eljött az idő ő volt aki a legjobban költözni akart. Tudta ha egyszer eljön onnan akkor nincs vissza út, és mégis bele mert, és akart várni.

Az a baj hogy minden normális , természetes dologra van valami mentséged, ezért nem , azt azért nem. Észre kellene venned hogy ez az egész helyzet nem normális és értelmetlen.

2013. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
A férfinak nincs gyereke ! Jó rendben hagyják el egymást és legyenek boldogtalanok mert mi lesz ha....?
2013. máj. 14. 14:27
 19/25 A kérdező kommentje:
Most lett meg a bizalom az összeköltözéshez! Ezért írom ki a kérdést, hogy végleg együtt vagy külön?!
2013. máj. 14. 14:30
 20/25 anonim ***** válasza:
64%
Van olyan, hogy valaki tényleg érettebb a koránál és nemcsak felvágásból mondja... lehet, ő egy ritka kivétel. De akkor sem szerencsés egy 55 évessel összejönni ilyen fiatalon, mert hiába szereti, hamar özvegy lehet, ha hosszútávra akar tervezni. Egy ilyen kapcsolat csak ezért szívás.
2013. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!