Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak a nagy korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a nagy korkülönbség miatt érdemes szakítani?

Figyelt kérdés

Minden racionális érvet tudnak a felek többször megpróbáltak szakítani de nem bírnak egymás nélkül élni. Legutóbb a férfi monda, hogy hagynia kell a lányt elmenni. De nem megy. Mindenki tudja hogy abszurd hogy nem szabad de már 6 éve együtt vannak, munkán kívül szinte mindig együtt vannak , félig meddig együtt élnek.


A férfi most 55 éves a lány 25 lesz. A lány mikor megismerkedtek 6 évvel ezelőtt sokkal fiatalabbnak gondolta ( férfi sportoló volt)

Anyagi érdek nincs a lány jómódú családból való. A lány sosem találta a "közös hangot" a vele egykorúakkal. ( a családja jómódú de az anyja depresszós volt a lány nevelte a kisebb húgát szinte stb.)


Minden tökéletes hasonló ízlesűk van a korkülönbség ellenére .

Sosem veszekednek . Szakítanál?


Köszönöm.



2013. máj. 14. 13:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha a lány bevállalja, hogy még kb 10 évig lesz szex (ami ALAP egy párkapcsolatban), és az összes eltérést, ami a túl nagy korkülönbségből adódik, valamint azt, hogy 45 évesen nagy eséllyel özvegy lesz, hát költözzenek össze. Senki sem gátolja meg.
2013. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
35%
Te vagy az a lány?
2013. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
8 as azért pontoztalak le mert szerintem nem hasznos a válasz amit írtál és gondolom más is ezért pontozott le.
2013. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Nitókrisz ***** válasza:
Elso kapcsolatomban a parom es en kozottem 25 ev korkulonbseg volt. Husz evig voltunk egyutt es vegul nem a korkulonbseg miatt hagytam el. Ha meg tudta volna oldani a problemankat, ami miatt elhagytam akkor meg mindig vele lennek. Engem is riogattak kezdetben, hogy csak futo kapcsolat lehet :) ahhoz kepest joval tovabb tartott, mint sok hazassag es vegul nem miattam lett es a korkulonbseg miatt lett vege (en voltam a fiatalabb). A mostani parom a forditottja :D most o fiatalabb, mint en ez viszont azt hiszem sajnos nem fog hosszu tavon mukodni :) Ha egy ferfi az idosebb az nem gond, de egy no eseteben sajnos ez komoly gond lehet idovel.
2013. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Jó rendben hagyják el egymást és legyenek boldogtalanok mert mi lesz ha....?"

A férfi "korai" halála, a rossz vagy semmilyen szexuális élet, a férfi betegsége, a férfi megöregedése, míg a nő fiatal és gyönyörű, a feleség 45 évesen való megözvegyülése, a bulik, neked kellő pörgősebb életvitel, esetleges gyerekek félárvasága, csúfolása az idős apja miatt, mások gúnyolódása, nemtetszése, nem benne van a pakliban, hanem a kezedben. A sok boldogság(inkább ez van benne a pakliban) mellett(amit nem akarok megcáfolni, h van/lesz mert lehet) ezeket be fognak következni...

Tudom, egy példa a sok közül, de az én szüleim között pont 30 év korkülönbség volt(apukám már meghalt régen) és ezek mind bejöttek. Rossz házasság volt, anyukám megbánta, többször mondta...és a legtöbb probléma a korkülönbség miatt volt, tudom. Végigment mindenen, amiket írtam/írtak mások.

2013. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!