Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok, hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok, hogy mondjam el ezt neki?

Figyelt kérdés

Tetszik nagyon egy fiú.

És én is neki.

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt majdnem 6 hónapja,de nem szeretem,hogy mondjam el neki?



#szakítás #másik fiú tetszik
2013. máj. 18. 08:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok.

Hát köszönöm mindenkinek :)

A barátom belém van zúgva de ha már nem olyan mint az elején meg más tetszik. Nem érdekel mit mond rá szakítok és kész.

2013. máj. 18. 11:43
 12/14 anonim ***** válasza:

Ahogy nekünk leírtad, az igazat.

Bármi mást mondasz, nem fogja érteni, sokkal könnyebb lesz neki is túllépni a dolgon, ha az igazat mondod!

Tiszteld meg ennyivel!

2013. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 hrics válasza:
vidd el egy vacsorára és ott probáld közölni hogy mi a helyzet
2013. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A vacsora az szerintem nem kell. Csak el kell neki mondani, hogy már nem érzed jól magad a kapcsolatban és szeretnél tovább lépni. Fél év még nem nagy idő gyorsan túl lesz rajta. Az őszinteséget meg megérdemli.Ezt én nagyon jól tudom mert nekem együttélés és eljegyzés után hazudod a vőlegényem a szemebe és hidd el az nagyon rossz tud lenni ha csalódsz valakiben azért, mert hazudozik.
2013. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!