Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? (meleg téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (meleg téma)

Figyelt kérdés

A párommal 1 hónapja vagyunk együtt és azt szeretné, hogy nyilvánosan is felvállaljam a kapcsolatunkat. Én viszont még nem mertem elmondani a szüleinek azt sem, hogy meleg vagyok. Csak néhány barátom tudja rólam. A párom azt mondta, ha nem vállalom fel akkor szakít velem. A szüleimnek még el is mondanám, de az például zavar engem, hogy az utcán meg akar csókolni. Ennyire nem szeretném nyíltan vállalni, mert szerintem ez nem tartozik senkire. Nem szeretném, ha ez miatt szakítana velem, de nekem az utcai enyelgés nem megy.

Most mit tegyek? Előre is köszönöm a segítségeteket.

22/f



2013. jún. 8. 15:03
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Mindketten romantikus összebújós tipusok vagyunk, de azt mondta, hogy ezzel, hogy nem engedem neki utcán pl a csókot, úgy érzi, hogy szégyenlem őt és ezért mondta, hogy szakítani akar velem. Pedig, ha tudná, hogy kicsit sem szégyenlem. Nagyon szeretem és ilyen hülyeség miatt nem szeretném elveszíteni.
2013. jún. 8. 15:40
 12/25 anonim ***** válasza:

Az utcai csókolózás pedig. Igen, remek volna, ha szabadon megtehetné bárki. Én is irígykedve nézem Kevint és Scottyt a Testvérekben. De kis hazánk nem tart még ott e téren, mint Amerika. Talán mire 30-40 évesek lesztek... Addig is, legyetek tekintettel a hetero többségre, a közízlésre. Tudod, a demokrácia teszi lehetővé, hogy viszonylag szabadon vállalhassuk magunkat, de ugyanakkor a demokrácia egyik megtartó elve a többségi akarat tiszteletben tartása is.


Persze ez utóbbi gondolatok inkább a párodnak szólnak, mint neked.

2013. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Most nem azért, de szerintem a heterok se csókolózzanak már az utcán. Ez annyira egy intim dolog. Sztem ez igazán csak 2 emberre tartozik.
2013. jún. 8. 15:43
 14/25 anonim ***** válasza:

Amit az előbb írtál, azt neki is elmondod, ugye? :) Egyébként meg ha legközelebb szakítani akar veled, kérdezd meg tőle, vállalná-e a kockázatát, hogy ha meglátna egy skinhead az utcán, mikor csókolóztok, és utána elkapna és összeverne téged, a szerelmét.


Ezen el fog gondolkozni, hidd el.


Különben, ha a család előtt felvállalod majd magad, és őt is, tompulni fog benne az az érzés, hogy szégyelled őt.


Különben én sem vagyok utcán csókolózós, sőt, utcán stírölős típus sem, mégsem járnék a családja előtt bújkáló sráccal.


27 F, meleg

2013. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Persze, hogy elmondtam neki. Akárhányszor találkozunk mindig elmondom neki, hogy mennyire szeretem. Csak nekem még kell egy kicsi idő, hogy a családnak szépen lassan beadagoljam a dolgokat. Nem szeretnék sokáig titkolózni, csak még össze kell szednem a bátorságom. Egy hónapja vagyunk még csak együtt, de úgy érzem, vele szívesen terveznék hosszútávra.
2013. jún. 8. 15:50
 16/25 anonim ***** válasza:

Te így érzed, de hidd el, tisztességes, rendes emberek közt sem egyforma a vélekedés egy csókról. Van, aki számára ez már előjáték, van akinek csak kedves szerelmi gesztus, megerősítés - egymás között, és ország világ előtt is akár.


Az előbb az "ezt ugye neki is elmondod" kérdésem még arra vonatkozott, mikor azt írtad, mennyire szereted őt. Csak közben még egy kommentet írtál.

2013. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
mindig lemaradásban vagyok hozzád képest, te gyerek!!! XD
2013. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nekem egy csók még nem az előjátékot jelenti. A szerelem jelképeként tekintek rá. :) Ne haragudj, nem akartalak lekörözni írásban xD
2013. jún. 8. 15:55
 19/25 anonim ***** válasza:
Aranyosak lehettek. :) Szerintem igazad van az utcai csókról. De mindenféleképpen mond el a szüleidnek, így a párod sem fogja azt érezni h szégyelled. Legyetek boldogok sokáig! :)
2013. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon aranyos vagy. Köszönjük! :) Mindenféleképpen bemutatom szüleimnek a közeljövőben.
2013. jún. 8. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!