Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi történhetett velem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett velem ilyen kevés idő alatt? Szakítsak vagy mi lehet a megoldás nagyon fontos?

Figyelt kérdés

Táborba voltam most 12-16-áig.

Ott volt egy 23 éves nagyon jó fej és helyes vezető akivel még jóba is vagyunk.Ő Pesten lakik és van barátnője. Egy évbe 2x találkozunk ha csak nem jön haza sopronba , mert a tesója az oszt. társam.

Állítólag annyira feltűnően bámultam hogy barátnőim észrevették ,de én tagadtam mindent.

Most pedig a barátommal beszélgettem és olyan mintha megváltoztm volna teljesen és már nem érzem azt mint a tábor előtt. Én 14 vagyok barátom 16 a helyes vezető aki bejön pedig 23



2013. jún. 16. 20:43
1 2
 11/12 SevN ***** válasza:
Látod, már nem is kell sírnod:)
2013. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
:)
2013. jún. 17. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!