Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felőröl a kapcsolatom! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felőröl a kapcsolatom! Nem vagyok boldog, libidóm a nullán, élni sincs kedvem. A párom szeretem, ő is engem, nincs megcsalás. Akár harmonikus is lehetne a dolog, de kikészülök! Úgy érzem, nem tudok kilépni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 13:18
1 2
 11/17 anonim válasza:
Mondjuk a partneredtől is nagyban függ hogy neked milyen vele a szex. Ne csak te akarj változni.
2013. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

10-es: megvolt.

Próbálkozunk szex téren is, de nem indulok be rá, vagy ha igen, akkor is csak pillanatokra.

11-es: Fantasztikus volt. Volt. Tudja, hogy nem vagyok beindulva és mondja, hogy csak akkor akarja a szexet ha tényleg akarom, nem erőlteti

2013. jún. 19. 13:39
 13/17 anonim ***** válasza:

biztos a fogamzásgátlókkal szétcseszted a hormonrendszered, menj dokihoz sztem is.

De lehet simán csak nem tartod már férfinek valamiért, a nők rejtélyesek, de nagyjából kielemezhetőek

2013. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13: én is gyanakodom a tablettáról, de lehetséges, hogy 1,5 év szedés után jött elő ez a mellékhatás?
2013. jún. 19. 14:20
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 év után csökkent le rohamosan. A tablettára gyanakszok, főleg, hogy utoljára előbb jött meg a havim egy héttel, és elviselhetetlen hangulatingadozásaim voltak. Egyik pillanatban nagyon boldog voltam, másikban pedig feltudtam volna robbanni, és ez rám nem jellemző alapjáraton. Szóval a hormonokat kezdtem okolni, most egy hete nem szedek már gyógyszert, nem veszek többet. Kíváncsi vagyok, javul-e a helyzet.
2013. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Válts gyógyszert vagy hagyd el! Ha nem áll vissza, akkor tovább lehet gondolkodni az orvossal, hogy mi okozhatja.


[Mielőtt nem szedtem a gyógyszert, napi nyolcszor is csináltuk úgy, hogy minden alkalommal sikerült a csúcsra jutnom. Elkezdtem szedni, és folyamatosan romlott, míg el nem értük azt, hogy egy hónapban max. egyszer, akkor is összeszorított fogakkal, nyilván orgazmus nélkül... Pedig őrülten szerelmes vagyok, lelkileg kívánom, testileg meg semmi, be sem nedvesem. Most még amim van, azt beszedem, de utána abba szeretném hagyni, mert bár a kapcsolatunk szuper, de nekem enélkül hiányos, és félek, hogy mást keres majd, aki ... hát, mondjuk ki, nem egy fapina.]

2013. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Orulok meki hogy vannak olyan nok akik ezen szeretnenek valtoztatni. Az en "felesegem" szarik bele. Nem akar megoldast talalni inkabb osszeveszik velem. De nem a ferjeddel van baj sztem. Oldjatokkn meg kozosen. Mi odaig jutottunk emiatt hogy k..hoz jarok. Kitartas es irigylem a ferjed hogy ilyen kivalo parja van.
2013. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!