Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mennyi ideig normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyi ideig normális?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem.. 1 hónapja (máj.25) szakítottam a barátommal.. (ő volt az első).. nagyon ki voltam készülve idegileg.. öngyilkosságon gondolkoztam..és ez csak gondolat menet volt.. 4napig alig ettem ami megettem kihánytam.. nagyon ki voltam készülve..és ki is vagyok..először még beszélgettünk normális emberek módjára kommunikáltunk.. aztán valaki bekavart..[rólam mondott valamit amiből persze egy szó sem igaz..] ők meg épp osztály kiránduláson voltak.. és ivott (soha nem szokott, de gondolom a többiek belevitték és gyorsan megérezte) írt nekem egy elég "durva"(inkább bunkó) hanglejtésű üzenetet.. az osztálytársam (barátnő féle) kérte hogy had írjon neki a saját nevében az én fb.-omról.. és egy olyan szintű üzenetet, hogy én sírás közelben voltam mikor olvastam.. mikor haza értem írtam sms-t hogy ne haragudjon..nem én voltam, de eddigre letörölt fbról ..ha írtam/ hívtam nem reagált.. most táborban van.. nagyon hiányzik.. ma nem volt úgy dolgom és egész nap ezen agyaltam.. mindenki azt mondja hogy milyen hülye vagyok mert ez után még felé nézek..dehát basszus szeretem..más fiúval aki amúgy baromira helyes, jófej..egyszerűen nem megy úgy még beszélgetni se mint vele.. hiányzik..de nem futhatok utána..elfelejteni egyszerűen nem tudom..


És NEM kérek kamasz szerelem elmúlik, menjél tanulni, ez van fiatalvagy stb. kommentet..köszönöm!

15l 14f



2013. jún. 19. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
menjél tanulni
2013. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
kamasz szerelem elmúlik
2013. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
ez van, fiatal vagy
2013. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Puszilom anyud.;)
2013. jún. 19. 23:28
 5/11 anonim ***** válasza:
De el tudod felejteni, és el is fogod. Komolyan milyen választ vársz? Csak annyit tudunk mondani, hogy: IDŐŐŐ. Addig meg mondjuk hasznosíthatnád ezt a felesleges időt, mondjuk.... valami tanulással. Főzés, mosogatás, házimunka? Jó ha elfoglalod magad a nehéz időszakban....
2013. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Fiatal vagy még menj inkább tanulni
2013. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az egész házat kitakarítom minden nap.. plusz istálló karám.. több minden nincs..:')
2013. jún. 19. 23:32
 8/11 anonim ***** válasza:
pedig igy van mitn amit az utolsó mondatban irtl, de tudom hogy ez most nem vigasztal. Amugy jó ez a kor énis baromi fontosnak és nagynak képzeltem magam és az érzelmeimet utólag nézve igy 15 év távlatában persze szalmaláng.... De emiatt szép a tini kor. Fél év mulva már rá sem ismernél amostani önmagadra valószinüleg. Viszont az öngyilkosságos rész az nagyon túlzás, remélem ezzel Te is tisztában vagy. AZt nem irtad miért szakitottál vele????
2013. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig van mit tenni ;) :P Akkor találj más elfoglaltságot ;)
2013. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem volt időnk egymásra.. és egyéb dolgok amik ránk tartoznak..és senki ás nem tudja..
2013. jún. 19. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!