Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a pasim nem akar velem huzamosabb ideig együtt lenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt. Érzem, hogy szeret, és fontos vagyok neki, mégis, amikor elmegyek hozzá egy délután és csak másnap reggel megyek haza, azt mondja, menjünk el valamerre, ne legyünk egyfolytába a szobában, meg egyáltalán otthon, mert unalmassá válik, és nem tesz jót a kapcsolatnak... Igaz, tegnap is voltam nála, este el is mentünk csavarogni kb. 2 órahosszára, aztán hazamantünk, és jól telt az este. Mégis néha úgy érzem, hogy velem nem akar lenni, mert én vagyok neki az unalmas. Hallottam már másoktól hogy akár 2 napig is csak az ágyban vannak, alszanak, esznek, szexelnek, mi nálunk még ilyen nem volt. Most akkor normális a mi helyzetünk, igaza van a barátomnak?
2009. máj. 10. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
mi 4 hónapja vagyunk együtt, mi gyakran csak az általad leírtakat csinálunk: alszunk, eszünk, szexelünk... de 4 hónap után a mi kapcsolatunk még nem unalmas. 2 év után más a helyzet, nem árt egy kis kiruccanás, akár rendszeresen sem! szerintem igaza van a barátodnak, ennyi idő után ez azérzés normális...
2009. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sztem ez emberfüggő...ha barátod szeretne "pörögni" és nem otthon ülni abból még nincs semmi baj, főleg ha veled együtt megy el...sztem akkor aggódj majd ha nélküled megy el valahova hogy ne unatkozzon

De amúgy sztem beszéld meg vele ezt hogy miért van ez...

a kérdésedre a választ csak ő tudja

2009. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megőrülnék ha 2 napig az ágyban kéne feküdnöm,ki sem mehetnék a lakásból.Találj ki neki vmi programot,séta,haverok,stb.Én sem bírnám azt ki amit leírtál.23/f
2009. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen velem csavarog, mondta is hogy ezeket a dolgokat velem szeretné csinálni. De nélkülem is elmegy, mert nem egy városban lakunk, pörgős pasi, szereti a társaságot.
2009. máj. 10. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem örülj neki, hogy nem mindig csak "AZT" akarja, de azért kérdezz rá a szexuális vágyaira! lehet, hogy nem egy szexmachine, hanem igenis igénye van más dolgokra is..... Te, nekem volt 19 éves impotens pasim! Na, az sem volt fenékig tejfel, bármennyire is jó volt a mindenegyéb, de azért hiányzott a szex. beszéljétek meg!
2009. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A másik véglet az én kapcsolatom. Ne keseredj el! Én örülnék,ha a helyedben lehetnék. Mi meg állandóan otthon vagyunk, nincs kedve a páromnak sehova sem menni, 6 hónap után...Viszont én igényelném a csavargást, közös programokat.A középutat kellene megtalálni,csak nem egyszerű, ehhez mindkét fél akarata kell...Sok sikert!
2009. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemértemmiért panaszokdsz :) én nagyon örülnék ha mennénk ide-oda csak barátom folyton levan égve -.-... olyan helyre meg nem akar menni ahova nemkell pénz mertthogy égő h nemtud meghívni egy üdítőre se...Én irigyellek :D Komolyan xD
2009. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi is 2 éve vagyunk együtt, én is valami hasonló kérdést írtam, ki nemrég, hogy mit csinálnak a párok ilyenkor:) mi is szeretünk sétálni az leg kicsit dob rajta:) de 2év után ugye nem újdonság sokminden, de ha elmentek kicsit túrázni, vagy valahova a szabadba akk okésabb. nem kell szexelni 2 napigXD én meghalnék levegő nélkül:) semmi baj veletek, nyugodj meg, ha vágysz vmire mond neki:)
2009. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!