Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg így kellene működnie?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így kellene működnie? Ez a természetes?

Figyelt kérdés

A srác volt barátnője tudja,hogy vagyok már hónapok óta,mégis úgy hívja fel a srácot,mintha nem is lennék.Azt érzem,hogy tudomást sem vesz rólam.Engem ez már teljesen felőröl.Én ráadásul másik városban lakom.

Egy a baráti körük is.Volt azóta már pár közös buli is,mióta szakítottak,vagy a srácot hívta fel,hogy segítsen valamiben,mikor kocsi kellett például.Mitől olyan magabiztos ez a csaj?



2013. júl. 23. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is így látom: a csaj vissza akarja szerezni ex-barátját,és ha nagyobb a szerelemi kötelék(emlékek stb) kettejük között,hát akkor kisanyám neked részvétem.

Egyet értek az előttem szólókkal abban,h a srácon múlik most a dolog.

2013. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11/11 vok.

Még annyit:"Másik lány engem nem érdekel,a srác azzal magyarázza,hogy jóban váltak el."


Hát ettől a jóban váltak el-től én nagyon tartanék,ez egy árulkodó jel. Lehet,h ebben a kapcsolatban te vagy a "szendvics ember", a töltelék,amit egy idő után "kiköpnek" a szendvicsből.bocsi

2013. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Már megmondta neki,hogy ne keressék egymást.

Nekem pedig azt,hogy nem kell neki a csaj,mert tudja,hogy úgy sem működne.Nem véletlenül lett vége.

2013. júl. 24. 09:21
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezek hosszú lefolyású folyamatok. Két ember között még akkor sincs vége valaminek, ha már rég kimondták,hogy vége.

Még hónapok sőt évek múlva is újra összejöhetnek. Van rá példa. A többség persze ellenzi,és tagadja.Meg daccból és öntudatoskodásból "márcsak azért sem", aztán közben titokban meg mégis. Elég pl egy olyan eset,amikor már rég veled lesz a párod,és valami miatt pl összekaptok(mert biztos hogy lesz ilyen). Olyankor nagy lesz rá az esély hogy fölkeresse az exét.

2013. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa,hogy összekaptunk,és nem kereste fel a volt barátnőjét.Eléggé súlyos dolog miatt szakítottak.A szex is velem a legjobb,mindig ezt mondja,és érzem is.
2013. júl. 25. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!