Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon hiányzik egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik egy lány az életemből. Viszont a munkám miatt nem megy. Hogyan tudnám túltenni magam ezen?

Figyelt kérdés

Néhány hete szakítottunk a barátnőmmel. Jelenleg ugyebár nem dolgozom, de ha visszamegyek, kb havonta leszek csak itthon. (kamionsofőr) Nem várhatom el egyetlen lánytól sem, hogy ebbe így belemenjen, és így kezdjen velem komoly kapcsolatot.

Viszont most egyre jobban hiányoznak, az ölelések, a csókok, és hogy valakinek fontos legyek...:/ Rossz egyedül lefeküdni, és egyedül ébredni minden áldott reggel.

Érzelmes srác vagyok. Nagyon nagyon szeretnék valakit aki szeret, de egyszerűen ez így nemfog menni :/

Hogy valakit akit magamhoz szorítok, és érzem hogy szeret, szemmebe néz, megcsókol, és látom benne a tüzet...


Mikor lesz jobb? Mikor nemfog fájni? mikor emésztem emg, hogy egyedül vagyok, és senkinek sem vagyok fontos? :/


22/F



2013. aug. 23. 09:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

nyelvvizsga??? XD minek?


amugy az vagyok, és marhára nem 7 számjegyű.

megnézném hogy fél millióbol hol végzel te el egy egyetemet öreg!

2013. aug. 23. 15:49
 12/13 anonim válasza:
Tesó én is távkapcsolatban voltam volt egy jó fizető állásom (havi fél 500.000) és ki rúgtak a csaj miatt aztán 1 évig olyan munkám volt ahol kaptam 80 ezret . Szóval egy csajért ne ad fel a melódat pláne ne ezt a melót neméri meg!!!!!!!! 28/F
2014. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
hááát nehéz így társra lelni...de azért nem lehetetlen...s ha ráleltél akkor is léphetsz munka ügyben, addig meg gyűjtsél egy kis tartalékot vagy kezdőtőkét?
2014. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!