Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jótanács szakításhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jótanács szakításhoz?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy hogyan kezdjek neki a szakításnak, meg h mit mondjak.

Az már eldőlt h milyen indokkal szakítok majd vele (az igazsággal). Ezt itt kérdeztem meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Itt leírtam a történetet is.

Ő az első barátom így nem tudom h h kéne csinálnom.

Köszönöm a segítségeket!:)

18L



2013. szept. 1. 03:00
 1/7 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy tűnés, meguntad ,fel is út meg le is.
2013. szept. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Armando, nem akarok többé veled lenni, elfogyott a pénzed. Most már Pedróért dobog a szivem....
2013. szept. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Komoly válaszoknak nagyon örülnék!

Leginkább arra lennék kíváncsi h hogyan kezdjem. Mi az amivel elkezdhetek egy komoly beszélgetést, de nem árulom el vele rögtön h szakítani akarok?

2013. szept. 1. 03:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kifog derülni ugyis hogy mit akarsz. Szerintem mond meg neki és ne köntörfalazz :)
2013. szept. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, nem akarok köntörfalazni, de mégiscsak kellene egy bevezető mondta. Mint h beszélni szeretnék veled v ilyesmi, csak ez olyan bénának tűnik :D
2013. szept. 1. 03:10
 6/7 anonim ***** válasza:
(a 3. vagyok) Én a régi beváltnál maradok: Beszélni szeretnék veled!
2013. szept. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet erre biztos tanácsot adni, mert ilyen esetben is a helyzet szüli a megoldást. A régi, bevált- "beszélni szeretnék, komolyan veled"- talán a legjobb, mert ha ezzel kezded, akkor tulajdonképpen már sejteted vele, hogy mit akarsz mondani. Ha fontos vagy neki, akármit csinálsz fájni fog.
2013. szept. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!