Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm smsben szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm smsben szakított velem. Eljutottunk odáig, hogy megbeszéljünk mindent, és kiderült, hogy amikor szünetet tartottunk lefeküdt az egyik ismerősömmel. Sőt, több intim dologban is hazudott. Mit tegyek? Adjak neki még esélyt?

Figyelt kérdés

A barátnőm smsben szakított velem. Eljutottunk odáig, hogy megbeszéljünk mindent, és kiderült, hogy amikor szünetet tartottunk lefeküdt az egyik ismerősömmel. Sőt, több intim dologban is hazudott, mint például én voltam neki az első...

Ami igazán zavar az, hogy együtt voltunk 4 évet, ő smsben szakít, és még mindig jóban van azzal gec**vel , akit említettem. Sőt, most vissza akar menni fősulira...

Mit tegyek? Adjak neki még esélyt?



2013. szept. 8. 03:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Smsben 4 év után ??! :O Huh az elég durva. Azt meg neked kell tudni h meg tudnál e bízni újra benne én nem biztos h megtudnék pláne egy ilyen után :$
2013. szept. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Smsben szakítani... Én egy hét után se tenném, nemhogy 4 év... Hazudott, megcsalt, és smsbe szakított. Jó hogy nem fbra írta ki mingyárt a tudtod nélkül...


Csak a megszokás köt még hozzá, 4 év sok idő, fura, hogy nincs már. De hidd el, egy ilyen nőre nincs szükséged. Aki hazudik, az hazudik. Annyi lány van még, aki őszinte, hűséges, és ha gond van kiáll eléd h beszéljetek, nempedig ír egy smst, h vége.

2013. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 viktor123456 ***** válasza:
Lapát. Ennek annyi.
2013. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 viktor123456 ***** válasza:

Azért lehetne durvábbakat is csinálni, mint sms.

Pl:

.Fb leveszi hogy kapcsolatban

.fb átrakja a másikra, hogy kapcsolatban

.twitter

.fb töröl ismerősei közül

.fb fénykép albumot rólad átnevezi Az exem albummá..


Azért érzitek, van még játékra lehetőség abban, hogy mi a legalja. :-)

2013. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
10es, oltári voltál :D
2013. szept. 8. 12:06
 16/20 anonim ***** válasza:
Pff,azok után,hogy annyira tapló volt,hogy smsbe szakított veled,és hogy kiderült megcsalt,meg hazudott neked,még ez eszedbe jut? :O Nálam biztos,hogy repülne..Sőt,valahogy nem is lennék rá kíváncsi.
2013. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha ő szakított veled, szerintem nem érdekli, hogy adsz-e neki esélyt.
2013. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek után még összejössz vele, akkor papucs vagy, és meg is érdemled, hogy hülyére vegyen. Ne csináld!!!!!Legyen már büszkeséged.


Találhatsz odaadó, kedves, normális csajt is.

2013. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

a szarvakat már így is,úgy is hordod....

ha szakított veled,akkor mi is a kérdés?

2013. szept. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
minek szenvednél egy érzéketlen ribi mellett, ha együtt lehetnél valakivel aki megérdemel és (viszont)szeret? ugye tudod, hogy minden perc amit a hűtlen és nem kicsit tahó ex-el töltesz időpocsékolás, és ami alatt próbálod rendbehozni a tönkrement múltat, lehet hogy elszalasztod az "out-of-the-box" boldog jövőt?
2013. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!