Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pasik válaszára lennék kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik válaszára lennék kíváncsi? Nektek menyi idő kellet hogy egy hosszabb kapcsolatot követő, szakításon túl legyetek, érzelmileg?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 10:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Minden vicc nélkül 2 nap. De én kevésbé vagyok érzelmes típus. Első este nem szabad otthon maradni, rendesen ki kell ereszteni a gőzt... Pár jóbarát, folyamatos pia és az első szexre alkalmas nő megdöntése.


28F

2013. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hm, úgy 2-3 év volt.
2013. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az utolso 6 honap volt meg osszeszedtem magam,azelott meg volt 1 he is 3 nap is 1 nap is 1 honap 20 nap is stb ezek mind 1 ev feletti kapcsolatok voltak csak hat annyira ki abrandulam az exeimbol h gyorsan tul tettem magam rajta ennyi 24 F
2013. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a pont!
2013. szept. 28. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!