Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért így kellett alakulnia?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így kellett alakulnia? (többi lenn)

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolatom volt a párommal, ami a héten véget ért. Számomra nagyon hirtelen , nagyon le vagyok döbbenve, nehezen térek magamhoz. Az ok az volt, hogy részéről elmúltak az érzései felém, mert többek között nem felelek meg neki teljesen, nem azt várta a kapcsolattól amit én adtam neki. Engem ez is nagyon megütött, mivel sokszor beszélgettünk a közös jövőről, terveztünk volna már a közeljövőben összeköltözni, jövő ősztől pedig nekiálltunk volna a babaprojectnek is. Nem láttam rajta, hogy neki ez a kapcsolat ennyire rossz lenne, boldogok voltunk. A környezetemben élők is meglepődéssel fogadták a hírt azok után, hogy még nekik is 1,5-2 hete az összeköltözést mesélte. Ők is boldognak láttak minket.


Elismerem, voltak nekem is hibáim a kapcsolatban, senki sem tökéletes, de hangsúlyozom, nem voltak közöttünk komoly , haragos veszekedések, jól kijöttünk egymással, meg tudtunk mindent beszélni, ölelkeztünk, csókolóztunk sokat.


Amit nagyon furcsállok az az, hogy ő ezt az egész lezárást már saját magában eldöntötte, nem volt még az sem, hogy beszéljünk a problémákról még mikor nem volt részéről olyan súlyos a dolog. Mentem hozzá, még mikor mit sem sejtettem az egészről, és kinyögte hogy ez kettőnk között nem fog menni, gondok vannak. Új alapokra nem akarta helyezni, őt már nem érdekelte az egész. Kérdés, hogy aki még előtte szerelmes volt belém, látszott is rajta, ki is mondta, annak hogyan változhattak meg az érzései 2-3 hét alatt? Tett utalásokat arra is, hogy ő most legszívesebben kiélni magát, bulizni szeretne, el is költözne innen legszívesebben, új helyen élne. Tudni kell, hogy mind a munkahelyén, mind a szülei kapcsolatában komoly gondok vannak (létszámleépítés, válásközelség). Ráadásul a fogamzásgátlót is 7,5 év folyamatos szedés után most hagyta abba, nőgyógyász nélkül, és azóta az érzelmei, a lelkiállapota totálisan megborult.

Mikor rákérdeztem arra, hogy miért volt még 1 hete is az a témánk, hogy miket fogunk venni a közös otthonba,ha ő már tudta hogy vége lesz, azt válaszolta még magának sem akarta beismerni a szakítást, és a lakásberendezéses témával próbálta ezt megmagyarázni magának, hogy lehet pozitív irányba változnak a dolgok.


A végső szakítást nem vállalta élőben, hanem neki elég volt az is hogy az egyik népszerű közösségi oldalon beszéljük meg, hiába kértem hogy ne így tegyen. Nekem ez nagyon nagy csalódás volt benne, mivel akivel együtt terveztük a jövőt, még annyira sem méltat hogy élőben váljunk el egymástól...


Tanácstalan vagyok, hogy miért kellett ennek így történnie közöttünk. Mi játszódhatott le vajon az ő lelkében? Ez egyfajta lázadás a világ ellen, és akár később még vissza is térhet hozzám? Köszönöm hogy elolvastátok.



2013. szept. 29. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy így történt. :( El se tudom képzelni, hogy mit érezhetsz most.. Lehet, hogy megijedt a végső elköteleződéstől vagy egyszerűen elmúlt a szerelem a részéről, csak nem merte előbb bevallani és inkább úgy tett, mint ha minden rendben lenne.

Kívánom, hogy minél hamarabb túl tudj lépni a szakításon.

2013. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Huhh,ezt még olvasni is rossz volt.. :( Sajnálom nagyon.


Viszont ha nem azt kapta a kapcsolattól,amit Ő várt,akkor azt miért nem ültetek le ,és beszélte meg veled,hogy evvel ez,és ez a baja..változtatni kéne rajta..Nem értem..


Bár előtte írtad,hogy elmúltak az érzései.Ha viszont ez igaz,akkor nincs mit tenni.Elengedni.


2 év után dobott ki a pasim neten,össze vissza hazudott ,hogy mi miatt.Aztán később megtudtam másoktól,hogy már nem szertetett.Szóval sajnos vannak ilyenek..


Tényleg lehet az is,hogy kikészült,és elege van mindenből/mindenkiből.Viszont akkor nem dobott volna el téged is..Legalább is én biztos nem,legalább az mellettem lett volna,aki szeretek.S könnyebbek lennének a dolgok. ( bár Ő nem szeret )

2013. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!