Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire jó az, ha valaki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó az, ha valaki azt tűzi ki életcélul, hogy az exét tönkre tegye?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a buta mentalitást.

Nem egy ilyen esettel találkoztam már, és jómagam is túl vagyok 1-2 szakításon. Tudom, hogy férfiakra is vonatkozik ez, de leginkább nőknél látom.

25/N létemre nem tudom megérteni, hogy miért kell valakinek állandóan azon lennie, hogy hol mikor hogyan és mivel szúrhat ki az exével. Én is nagyon rosszul éreztem magam, amikor szakítottunk 2 éves kapcsolat után, de meg sem fordult sose a fejembe, hogy most a volt párom jelenlegi bnőjét hibáztassam, vagy hogy tönkretegyem az életüket.


Mi ebben a jó? Miért nem lehet egyszerűen továbblépni? Mivel lesz az jobb, ha valaki sikeresen romba dönti a volt exének az életét?



2013. okt. 7. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mert a bosszú jó.

A bosszú édes.

A bosszú hidegen tálalva a legjobb.

2013. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lina93 ***** válasza:
100%

Ezzel a viselkedéssel csak saját magát minősíti az ember.

Gusztustalan dolog, hogy ahelyett, hogy a saját jövőjét építgetné, a múltjával foglalkozik, ráadásul ilyen módon.

2013. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha valaki másnak akar ártani, az az egyén környezete se éppen egészséges. Gondolatai meg főleg.


Ha engem megcsalna a barátnőm, legközelebb maximum azt mondanám: nem tartok több igényt irántad.


Ha megakar csalni, úgy is megfog. Tudok ellene tenni? Nem nagyon. Másik srác ellen? Se nagyon. Miért nem húz fel? Mert nem érdekel. Inkább foglalkozok az én életcélommal, mint pitiáner dolgokkal. Az én életem lesz jobb. :) Ha adott nő/lány velem akar tartani, tartson, de egyedül is megcsinálom.

2013. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szórakoztatóbb, mint a megbocsájtás. Megérdemli néha az illető. Bár a bosszú a kicsinyes emberek luxusa.
2013. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha a férfi boldog egy nő mellett, a nő meg kirakja, az a férfi számára sérelem. A legtöbb ember közérzete pedig. jobb lesz akkor, ha az őt ért sérelmeket meg tudja torolni

.

Persze jellemes férfi, saját jó híre érdekében is csak akkor gondol olyanra hogy exét szívassa, tönkre tegye, ha a nő nagyon kihúzta a gyufát (pl. a férfi vagyonára váláskor igényt tart).

2013. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mert beteg az elméje és a pszihéje az illetőnek.


Nekem is van egy ilyen exem, pasi, de már haloványan sem emlékeztet a régi önmagára.

2013. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

*Ha a férfi boldog egy nő mellett, a nő meg kirakja, az a férfi számára sérelem.


Ok nélkül senkit nem raknak ki. Ezzel csak maximum a homokba dugja a fejét az illető, hogy ő az ártatlan áldozat.

2013. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ok lehet pl. az is hogy, a jelenlegi férfi nem elég versenyképes a nő új kiszemeltjéhez képest, mert az új jobban kefél, gazdagabb, jobb külsejű, jobb fellépésű férfi.
2013. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8 Igen mellé mész.


Ok pl: egoizmus, kisstílűség, önzés, hűtlenség, nemtőrődömség, hazudozás, agresszió. Pl. De ez csak csepp a tengerben.

2013. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9+ MNeg hát a féltékenység, mikor neki van szeretője, téged meg még a perceid számáról is megpróbál elszámoltatni, ha késel a közértből a szatyrokkal.
2013. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!