Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire jó az, ha valaki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó az, ha valaki azt tűzi ki életcélul, hogy az exét tönkre tegye?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a buta mentalitást.

Nem egy ilyen esettel találkoztam már, és jómagam is túl vagyok 1-2 szakításon. Tudom, hogy férfiakra is vonatkozik ez, de leginkább nőknél látom.

25/N létemre nem tudom megérteni, hogy miért kell valakinek állandóan azon lennie, hogy hol mikor hogyan és mivel szúrhat ki az exével. Én is nagyon rosszul éreztem magam, amikor szakítottunk 2 éves kapcsolat után, de meg sem fordult sose a fejembe, hogy most a volt párom jelenlegi bnőjét hibáztassam, vagy hogy tönkretegyem az életüket.


Mi ebben a jó? Miért nem lehet egyszerűen továbblépni? Mivel lesz az jobb, ha valaki sikeresen romba dönti a volt exének az életét?



2013. okt. 7. 12:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De arra már az "alfahímnek" nincs esze, hogy a szatyrokat ő cipelje.Aztán amikor a nő megunja ezt a mutatványözönt és dobbant, még neki áll feljebb, hogy hogy merik "yalfahim" mivoltát dobni.
2013. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, amit leírtál utoljára. Tényleg az az ésszerű hozzáállás ha továbblépünk.

VISZONT:

Vszínű, hogy az a bizonyos tag jó nagyot koppant az ex partnerének köszönhetően. (éretlen gyerekeket leszámítva) nem szoktak csak úgy bosszút állni valakin. Engem is átvert az ex nőm elég csúnyán már 3 éve (főleg anyagi szinten) és lelépett mással.

Gyerekes sztem ha folyton az ember bosszún agyal és azon jár az esze.

Bizony tovább kell lépni felnőtt módjára.


DE!!! ha az élet úgy hozná pl. véletlenszerűen nekem, hogy keresztbe tehetnék az exemnek akkor MINDENKÉPP megragadnám az alkalmat, hogy rossz legyen neki. :) Nem szoktam felejteni.


26 F

2013. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Valaki úgy érzi ha ő nem lett boldog, akkor senki ne legyen. Én csak olyanon állnék bosszút aki tényleg megérdemli.. akinek tényleg ismerem minden mocskos húzását és tudom hogy olyan ember...
2013. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Balázs show, Erzsike :-)
2013. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!