Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Talán nem törődök vele eleget?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán nem törődök vele eleget? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A helyzet hogy kidobtak! 1év és 10 hónap után. együt járunk suliba külön osztályba és ugye mindig találkozunk szünetekben és a mai nap kidobott mert nem vele foglalkoztam hanem inkább csocso meg pin pongoztam és jól össze is vesztünk mert nem vele foglalkoztam! Hozzá teszem hogy délután és éjszaka mindig minden nap vele vagyok még szünetekben is! mivel mindig együt alszunk!! Akkor mivel érdemeltem ezt ki? :'(

2014. jan. 23. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennek kamu szaga van
2014. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!