Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom össze -vissza csal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom össze -vissza csal, de megfogható bizonyíték nincs rá. Hogyan leckéztessem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég tudtam meg, hogy a barátom szinte minden héten más nővel kavar (csók, szex), miközben én itt vagyok neki lassan 3 éve. Teljesen összeomlottam.

A hétvégén is találkozik valamelyikkel, természetesen nekem azt hazudta, hogy családi ebéd lesz, ezért nem futhatunk össze. Hála egy jó barátnőmnek, pontosan tudom, hol és mikor találkoznak. Mivel véget akarok vetni ennek az egésznek, de közben jó kis meglepetést okoznék a "szeretett" férfinak, arra gondoltam, hogy aznap véletlenül én is ott leszek.

A segítségeteket kérném, hogyan lehetnék a lehető leg"randomabb" és hogy miféle ürüggyel legyek pont ott (sajnos barátot, rokont nem tudok vinni, így egy személyes program kell). Amit tudni érdemes még, hogy Deákon találkoznak, délután (tehát teljesen szabadtér, csak én nem szoktam csak úgy arrafele sétálni) és 22/N 25/F


Köszönöm!



2014. febr. 8. 23:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
43%
De meg se tudod leckésztetni. Azt hiszed sírni fog vagy mit hiszel? Le fog bukni, de lefogja sz*rni, hogy mit fogsz csinálni. Megpróbálja megmagyarázni, ha lehet, de nem fog veled foglalkozni. Semmi értelme a leckésztetésnek. Max azzal a csajjal nem fog dugni, de majd a másikkal igen. Nem tudsz vele mit kezdeni.
2014. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Amúgy sokkal kínosabb lesz neki, ha nem kamu sztori miatt leszel ott, hanem ő nem volt úgymond elég óvatos, hogy ne bukjon le. És azzal is a szintjétr süllyednél, hogy hazudsz.
2014. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
viszketőpor, nyilvános akasztás
2014. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Pontosan ilyen korrekt válaszokat vártam. Nagyon sokat segítettél és rengeteget jelent, hogy még támogatsz is.
2014. febr. 8. 23:32
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy éppen megcsal valakivel, az elég ürügy arra, hogy ott legyél... Nem értem, hogy milyen kifogást keresel erre :)


Hogyan leckéztesd meg? Szerintem sehogy, vagy ha mégis, akkor úgy, hogy neked jobb legyen tőle, Ő meg kevesebbet szenvedjen a megleckéztetés során, mint amennyit te szenvedtél miatta. (A jószívűség sosem árt. Ha senki sem jószívű, mert szerinte más megérdemli a bántást, akkor ne csodálkozzunk azon, hogy ennyi visszaélés történik a kapcsolatokban).


Másrészt szerintem sem a bizonyíték a lényeg. Ha már ilyen szinten nem bízol benne, akkor a bizonyíték sem sokat változtatna a véleményeden. Ugyanis nem érne sokkhatásként, hanem szkeptikus lennél, ha a feltételezésed ellenkezője derülne ki.


20/F

2014. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Olyan sok komment érkezett, hogy már nem aktuális az utolsó jelző. Az előbb a #9-nek köszöntem meg :) de azért örülök, hogy ennyien írtok.
2014. febr. 8. 23:34
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Én simán szakítok ilyen helyzetben és nem gyerekes játékokat űznék.
2014. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%

1) Keresd meg a partnerét, és kérd meg, hogy adjon át neki egy cetlit(valami vicces, de megszégyenítő üzenettel).

2) A nevében mondd le a randit, és a barátnője helyett te várd ott... Lesz ott nagy meglepődés...

3) Menj a Deákra, és kérd meg egy jóképűbb barátod, hogy segítsen. Találkozz a pároddal, és tettess meglepődést, majd mondd neki, hogy túl ronda. Vagy egyéb szakítási opció.

4) Fotózd le mondjuk azt, hogy ölelkeznek, vagy aztm hogy csókolóznak, és rakd tele a barátod házát, vagy kocsiját, vagy küldd el neki sms-ben. Ha az utolsót csinálod, tegyél róla, hogy ne tudhassa, hol vagy, és folyamatosan küldözz neki fotókat a jelenlegi helyzetéről.. Ezzel még rá is ilyesztesz! :D

5) Rakd ki valamelyik közösségi portálra egy képet, amin a barátnőjével van együtt, és írj hozzá valami jó beszólást, majd tegyél róla, hogy minden rokona, ismerőse, barátja, és úgy mindenki tudjon róla.

Örülök, hogy segíthettem. :D

2014. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Kedves #18 egy jólelkű válaszoló! Nagyon szépen köszönöm, pontosan ez volt a kérdés. Meglep, hogy vannak még ilyen emberek:) Valamelyikre biztosan sor kerül!
2014. febr. 8. 23:49
 20/27 anonim ***** válasza:
Majd leírod mi történt? Kíváncsi vagyok, nagyon.
2014. febr. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!