Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom össze -vissza csal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom össze -vissza csal, de megfogható bizonyíték nincs rá. Hogyan leckéztessem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég tudtam meg, hogy a barátom szinte minden héten más nővel kavar (csók, szex), miközben én itt vagyok neki lassan 3 éve. Teljesen összeomlottam.

A hétvégén is találkozik valamelyikkel, természetesen nekem azt hazudta, hogy családi ebéd lesz, ezért nem futhatunk össze. Hála egy jó barátnőmnek, pontosan tudom, hol és mikor találkoznak. Mivel véget akarok vetni ennek az egésznek, de közben jó kis meglepetést okoznék a "szeretett" férfinak, arra gondoltam, hogy aznap véletlenül én is ott leszek.

A segítségeteket kérném, hogyan lehetnék a lehető leg"randomabb" és hogy miféle ürüggyel legyek pont ott (sajnos barátot, rokont nem tudok vinni, így egy személyes program kell). Amit tudni érdemes még, hogy Deákon találkoznak, délután (tehát teljesen szabadtér, csak én nem szoktam csak úgy arrafele sétálni) és 22/N 25/F


Köszönöm!



2014. febr. 8. 23:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy össze-vissza csalja vagy csak egy valakivel lépett félre. Ha sok nővel akkor teljesen esélytelen a kérdező hadművelete. Őt utána is boldognak fogod látni, te meg mérges leszel.
2014. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
86%

Ha beülnek pl. egy étterembe, akkor ülj le egy távolabbi asztalhoz, majd mikor épp csókolóznak, menj oda hozzájuk, és szólítsd meg őket nyugodt hangon: "Ideadnátok a sót?" Eléggé meg lesz lepve a barátod. :D Utána vedd el a sót, ne mondj semmit, csak térj vissza a te asztalodhoz.

Vagy ha tudod, hogy hogy néz ki a másik lány, akkor menj oda a Deák térre, kicsivel a találkozásuk előtt. Figyeld a barátodat, és mikor látod, hogy jön a lány, menj oda gyorsan a barátodhoz, és kezdj el vele csókolózni :D

2014. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Menj majd oda hozzájuk,és kérdezd meg, hogy így családi ebédezel, te szemét? És én még pofon csapnám majd vidáman elmennék.

Vagy az is jó,ha lefényképezed őket, elküldöd, és megkérdezed cinikusan,hogy finom volt az ebéd?

Ennyivel szépen el lehet rendezni.

Aztán írd meg,hogy mi volt.

2014. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Lehet a csaj tudja, hogy van barátnője:D Akkor meg a színjáték után a csaj azt fogja mondani a srácnak, hogy "de gáz a barátnőd" :)
2014. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
én totál nem értem hogy lehet nem észrevenni ha a pasas megcsal ????? nem viselkedett máshogy?
2014. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Na végül mit csináltál?Hogyan végződött a történet?
2014. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Valószinüleg hamarabb odamennék, hogy a csajjal találkozhassak előtte és megkérném, hogy adja már át a "közös ismerősötöknek" ezt a (szakitó)levelet, vagy kulcsot, közös emléket....
2014. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!