Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rajtatok mennyi ideig volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtatok mennyi ideig volt a szakítás után ez a közöny/érdektelenség a világ felé?

Figyelt kérdés

Ha voltatok szakításotok után depresszióban, mennyi ideig tartott vagy volt-e ilyen közöny fázis?


Velem 5 hónapja szakítottak (előtte egy évig jártunk, nagyon szerettem), de még mindig van heti 3-4 este, amikor elpityeredem.


Már nem érzem azt, hogy vissza akarom kapni, hanem inkább, mintha meg lennék keseredve, semmi sem érdekel igazán. Mintha már semmi se számítana.


Pedig dolgozom, imádom a munkám, lógok barátokkal, egyedül eljárok, de ezeket egyre kevésbé élvezem. Az meg a pláne, hogy az ismerkedés olyan durva "brrr"-érzést vált ki belőlem, a szex gondolata is szinte rémisztő.


Sose volt ilyen kemény szakítás utáni depim, mit lehet tenni? Mi lesz a következő fázis?

(26L)



2014. máj. 16. 20:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hónapokig. Csak az segített, hogy újra összejöttünk.
2014. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Azóta is az van,pedig 1 év eltelt.De nem vagyok lehangolt,csak leszarom a környezetem és elvagyok egyedül.
2014. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 ASOT ***** válasza:
88%

2 irány lesz.


Az 1-ik irány: beletörődsz a magányodba, elfogadod, hogy neked ilyen életed marad, ezzel egy falat vonsz majd magad köré és véletlenül sem mer majd megközelíteni téged senki mert szürkének, ridegnek elutasítónak, végül pasiutálónak fogsz tűnni mások szemében akik közelednének feléd. És szépen éled majd életedet, aztán megöregszel majd és este egy üveg bor mellett énekeled majd, hogy ""ülök a szobámban búsan egyedül és egy álló f---aszra gondolok, nézem a pin---ámat sírva fakadok, lám ez bizony berozsdásodott...""


A 2. irány: azt, hogy változás legyen azt akarni is kell, de te nem akarod mert visszatart valami és valamilyen szinten te most megelégszel a jelenlegi helyzeteddel életeddel, és a baj az hogy nem kéne, hogy elégedett légy ezzel és elfogadd ezt. Változtatnod kell nyitnod kell mások felé, befejezni ezt a néha már ne is haragudj de hisztit, és új reményekkel tekinteni a jövődre. Képzeld el írd össze, hogy mit szeretnél elérni az életben mik a vágyaid mik a terveid és kezdj el törekedni a megvalósítására.

2014. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 ASOT ***** válasza:
De ha amúgy ez az élet neked így jó akkor maradjon így.
2014. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

LOL :)

ASOT szoktad nétni a Családi titkok műsort a super tv2-ön? Na oda szerintem elmehetnél te is válaszolni mint pszichológus, tökre kíváncsi lennék miket mondanál :)

2014. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Elég szomorú vagyok, hogy olyanok is válaszolnak erre, akik szokták nézni azt a műsort...vagy hogy ilyen emberek élnek a világon egyáltalán, az is elkeserítő.


És ez egyébként hiszti és vannak életcéljaim, és csinálom a dolgokat, pl. karrier meg ilyesmi, haladok, csak valahogy ez a közöny uralja néhány napomat. Mármint a férfiak iránti közöny az gondolom, természetes most még.

2014. máj. 16. 21:14
 7/22 ASOT ***** válasza:
Még nem láttam.
2014. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 ASOT ***** válasza:

Talán az, talán nem az.

Van akinek elég 5 hónap van akinek kevés. Van akinek 35 hónap sem elég, de ott már baj van :)


Nem lehet, hogy túlzottan az előző kapcsolatodból indulsz ki, és ahhoz hasonló kapcsolatot akarsz teremteni ahhoz hasonló, vagy pont ugyanolyan emberrel, mind belsőre mind külsőre értve?


Esetleg félsz a változástól? Az újtól?

Ami azért van mert az előző kapcsolatodba már bele tudtál nyugodni? Itt meg újra kell kezdeni?

Vagy van benne talán egy kis lustaság is? :)

2014. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem próbálok kapcsolatokat teremteni, engem meg nem szólítanak le az utcán, hogy hé.:D


Még a mogorva fázisban tartok, nem is a kiutat keresem amúgy ebből, csak válaszokra vágytam, hogy kinek meddig tartott.


Amúgy az előző kapcsolatom a teljes emberiségbe vetett hitemet aláásta, azt sem tudom, milyen a világ, mert ez most egy új hely nekem. Tele rossz, borzalmas, szörnyű emberekkel (nem azért, mert szakított velem). És még meg kell tanulnom elfogadni, hogy a világ egy szar hely, és mégsem mindenki azt adja, amit a másik érdemel.

2014. máj. 16. 21:24
 10/22 ASOT ***** válasza:

Ha így gondolod....


De azért nem az egész világ sz****ar :)

2014. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!