Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rajtatok mennyi ideig volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtatok mennyi ideig volt a szakítás után ez a közöny/érdektelenség a világ felé?

Figyelt kérdés

Ha voltatok szakításotok után depresszióban, mennyi ideig tartott vagy volt-e ilyen közöny fázis?


Velem 5 hónapja szakítottak (előtte egy évig jártunk, nagyon szerettem), de még mindig van heti 3-4 este, amikor elpityeredem.


Már nem érzem azt, hogy vissza akarom kapni, hanem inkább, mintha meg lennék keseredve, semmi sem érdekel igazán. Mintha már semmi se számítana.


Pedig dolgozom, imádom a munkám, lógok barátokkal, egyedül eljárok, de ezeket egyre kevésbé élvezem. Az meg a pláne, hogy az ismerkedés olyan durva "brrr"-érzést vált ki belőlem, a szex gondolata is szinte rémisztő.


Sose volt ilyen kemény szakítás utáni depim, mit lehet tenni? Mi lesz a következő fázis?

(26L)



2014. máj. 16. 20:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az én értelmezésemben egy példával tudnám érzékeltetni a különbséget a beletörődés és az elfogadás között.

Beletörődés az, ha van valami, amin nem tudsz változtatni, de mondjuk akarnál, de beletörődsz, hogy nem tudsz. Elfogadás, ha valamin nem tudsz változtatni, de nem is szeretnél, és ezért ha valahogy mégis módodban állna változtatni az adott dolgon, akkor sem tennéd meg,mert elfogadod olyannak. : )

2014. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem jó egy évig tartott feldolgozni. Teljesen másfél év volt.
2014. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!