Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rajtatok mennyi ideig volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtatok mennyi ideig volt a szakítás után ez a közöny/érdektelenség a világ felé?

Figyelt kérdés

Ha voltatok szakításotok után depresszióban, mennyi ideig tartott vagy volt-e ilyen közöny fázis?


Velem 5 hónapja szakítottak (előtte egy évig jártunk, nagyon szerettem), de még mindig van heti 3-4 este, amikor elpityeredem.


Már nem érzem azt, hogy vissza akarom kapni, hanem inkább, mintha meg lennék keseredve, semmi sem érdekel igazán. Mintha már semmi se számítana.


Pedig dolgozom, imádom a munkám, lógok barátokkal, egyedül eljárok, de ezeket egyre kevésbé élvezem. Az meg a pláne, hogy az ismerkedés olyan durva "brrr"-érzést vált ki belőlem, a szex gondolata is szinte rémisztő.


Sose volt ilyen kemény szakítás utáni depim, mit lehet tenni? Mi lesz a következő fázis?

(26L)



2014. máj. 16. 20:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Egyébként én ha jól emlékszem olyan 7 hónapig kínlódtam de nem voltak barátaim sem, szenvedtem senki és semmi nem volt elég jó, de végül úgy döntöttem, hogy nem ezt érdemlem, én sokkal jobb életet érdemlek ennél.

Ezért újra elkezdtem ismerkedni, és az első 2 ismerkedésem igaz kudarcba fulladt, de aztán a 3. az a mai napig tart már 18 hónapja.

És volt egy ismerősöm aki hasonló tanácsokkal látott el mint amiket itt most ASOT is írt, és első időben nem figyeltem rá, semmibe vettem nem érdekelt, aztán rájöttem h igaza volt de ehhez az kellett h rájöjjek én TÖBBET ÉRDEMLEK ENNÉL AZ ÉLETNÉL.

2014. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon átvertek, azt hittem egy világ omlik össze bennem amikor kiderültek a hazugságok..pedig már ott tartottam , hogy feleségül is mennék hozzá ha azt kérné. Lassacskán 1 éve volt ez..és ebből kb félév az ami extrán csak arról szólt, hogy nem érdekel kit hogyan bántok meg, nem érdekel senki érzés világa..ha 8 pasival smárolok egy buliban akkor az is csak az én dolgom. ha nem tetszett az arcába mondtam, hogy bocs de nézzél magadra meg rám. Igazi kancsó voltam. :) De jólesett. És a szex gondolata engem is rémisztet, csak tettem a kemény csajt..senkivel nem feküdtem le. Mára eljutottam oda, hogy örülök hogy vége lett, mert jobbat érdemeltem. Te is jobbat fogsz kapni. Persze megváltoztam..sosem leszek már olyan, mint a szakítás előtt, de tisztelek másokat..már nem mondom ki mindig az első gondolatomat és megpróbálok viszonylag sokat mosolyogni és reménykedni, hogy valaki egyszer erre felfigyel. Néha esténkétn eszembe jut, hogy milyen volt amikor csak a szép és csak a jó dolgokat hazudta nekem. Még mindig fáj, szerintem mindig is fájni fog....de a dolog vége az, hogy legyél büszke magadra, hogy önálló erős nő vagy! Előtted számtalan lehetőség az életben..azt választasz amit akarsz, hiszen szabad vagy. :) Csak magadért élj..:)


26/L

2014. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Na hát én most férfiként írok. Nyílván más a helyzet persze lehet, hogy nem.

Lényeg, hogy miután a rib***anc elhagyott utána, egy szemét se***ggfej voltam egy ideig.

Hazudtam össze vissza minden lánynak a csillagokat is lehazudtam az égről, jót színészkedtem így meg is dugtam őket aztán isten hírével továbbáltam.


Aztán megismertem még egy lányt, akit már nem hagytam ott. ÉS boldog lettem mellette.

tény, hogy ennek is vége de ennek más oka volt, kényszer volt.

2014. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Amúgy szeva ASOT jó látni :)
2014. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos még nem tartok az "én jobbat érdemlek ennél" fázisban, meg az optimizmuséban. És nem azért, mert félek az újabb csalódástól. Egyszerűen értelmezhetetlen lett számomra, hogy valaki mással komolyan legyek (igazából a szakításunk után ugyanazt csináltam, mint Denis Kenzo válaszoló tette,csak aztán rájöttem, nem vagyok már 20 éves).


Megnyugodtam, mert sokan írtatok privátot is, hogy nem mindenki egy hónap alatt menekül új kapcsolatba és huss, minden elfelejtve.


És külön örültem a 26 L válaszolónak, aki leírta, hogy a világ nem lesz már ugyanolyan soha és mindig fájni fog. Én néha megyek az utcán, eszembe jut az egyik átb.szás a sok közül és ökölbe kell szorítanom a kezem, mert annyira elfog a düh.


Pedig régen nem voltam gyűlölködő, passzív és pesszimista típus, nagyon sajnálom, hogy ilyen ember lett belőlem. Azt hiszem, amiért ilyen vagyok, nem is hiszem el, hogy érdemlek jobb életet.

2014. máj. 17. 08:03
 16/22 anonim ***** válasza:

De érdemelsz, mindannyian érdemlünk, mert igazából nem lenne szabad megengedni, hogy egy olyan ember miatt legyenek rossz napjaink aki amúgy dobott és azóta ő már vígan éli az életét egy másik nővel. Csak idő kell hozzá..azt hiszem. Közhelyes, de az idő a legtöbb sebet begyógyítja ( amit aztán egy-egy pillanat könnyen fel is tép :S). A pesszimizmus lassan enyhül..egyre kevesebb ember tudnál megütni, aki az utcán jön veled szembe. Aztán jobb esetbe azon kapod majd magad, hogy jéééé..túl éltem nagyjából és a világ nem állt meg, de hagyj magadnak időt :)


A 26/L voltam ;)

2014. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát ha ez megnyugtat, én születésem óra közönyös vagyok a világ felé. Ez még jó is tud lenni.
2014. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb ember átél hasonlót. Időt nem tudok mondani, mondanám, hogy csak rajtad áll, de hát kinek több, kinek kevesebb időre van szüksége a továbblépéshez.

Amit javasolok, hogy törekedj az elfogadás és elengedés elsajátítására, ahol az elfogadás nem egyenlő a beletörődéssel. : )

2014. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hanem mivel egyenlő? ezt nem értem:)
2014. máj. 22. 17:02
 20/22 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Nem a világ a szar,hanem az emberek és én az előző lány után jöttem rá,hogy soha nem fogok olyat találni,aki megfelel az elvárásaimnak.
2014. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!