Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Másoknál is így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Másoknál is így van?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel másfél évig voltunk együtt. Állandóan szakított velem, havonta, én sírva mentem mindig, hogy legyen béke. Nem álltam ki sose magamért, nem mertem mondani neki, hogy nekem ez fáj, és nem bírom. Viszont eszméletlenül szeretem/szerettem. A sok veszekedés utóbbi 2-3hónapban felerősödött, napi szinten vitázott velem. Szakítottam, úgy éreztem/érzem nem tudnék vele boldog lenni. Nagyon nem akarom a kapcsolatot. Ezek ellenére hiányzik, próbálom elterelni a figyelmemet, de pár napja láttam őt egy másik fiúval, ami nagyon rosszul esett, és nem tudtam le venni róluk a szemem, de próbáltam mégis nem oda koncentrálni, elkerülni. Még mindig nem akarom a kapcsolatot. De ezek az érzelmek összezavarnak. Nem akarok vele lenni, 100%, de mégis rossz érzés mással látni.

2014. júl. 10. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi baj próbálj más lányokkal ismerkedni ,akkor sikerül elfelejtened ha nem akkor még mindig szerelmes vagy belé . ez volt az első kapcsolatod?
2014. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ne picsogj, velem is volt így de már szánalommal tekintek régi önmagamra, nyugi ezer és ezer lány van aki a farkadat akarja :D csak meg kell találni őket és meglátni bennük a lehetőséget ;) menj a haverokkal bulizni, ismerkedj :) de ne a következő nagy őt keresd hanem csak szimplán szerezz ismerősöket, és meglátod ha önmagad adod és izgalmas vagy akkor a csajok fognak kezdeményezni :) /velem is így volt/van, habár ezt én sem értem h hogy hisz nem vagyok valami jóképű :D / szóval nyugi, míg 30-35 leszel addig lesz egy rakat csajod , boldog pillanatod és csalódásod, ez az élet :) csak lásd meg a jót az emberekben és a helyzetekben és néha a rosszat is :) semmi nem történik véletlen, ettől egy új ember lettél h vége van ennek az amugy olvasat szerint sz4r kapcsolatnak :) egy új úton indultál el ami nem a leejtő ha nem akarod hogy az legyen :) még bíztathatlak vagy segíthetek ha konkrét problémád van írj bátran egy privátot 20/f
2014. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

IGen, első kapcsolatom volt. Úgy éreztem, hogy ezaz igazi. De belefáradtam a sok vitába, és sokszor emgbántott a szakítások során, nem mondom, hogy nem szeretem, de úgy gondolom nem vagyok szerelmes belé. Viszont az érzés, hogy más fiúval látom....

Szakításunkról nem csak ő tehet. Belefáradtam a vitákba, abba, hogy annyiszor megbántott, de nem léptem semmit, amikor tehettem volna.

És egyébként elmegyek a haverokkal, ismerkedek más lányokkal is. De akkor láttam meg pont őt valaki mással.

2014. júl. 10. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó a szememben egy rendes ember! :) Pacsi! ;)
2014. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De mit jelent, hogy így érzek? Ez normális? Miért zavar, hogy mással látom, ha nem akarok tőle semmit?

Minden nap próbálom lekötni magam, hogy ne gondoljak rá, ne unatkozzak.

2014. júl. 10. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!