Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire normális, hogy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy 30 éves férfiként ennyire megvisel egy szakítás?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm megalázóan, facebookon szakított velem és nagyon csúnyán meg is bántott! Majdnem 2 évet voltunk együtt, a szakítás óta nem is beszéltünk, törölt az ismerősei közül. Az anyja hozta nekem vissza a cuccaimat, és mondta hogy borzasztón sajnálja, meg a lánya nem fog még egy ilyen rendes fiút találni.


2. hónapja teljesen lelki beteg vagyok, és az ismerkedés sem megy!


Férfitársaim! Mennyire normális ez? Hogy lehetne túl lenni ezen?



2014. júl. 25. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a szakítás oka? Én még csak 23 vagyok, és november végén volt egy kemény szakításom... azóta sem álltam fel teljesen. Szóval a Te 2 hónapod még semmi. Főleg, ha nagyon is szeretted. És ez teljesen normális! Mi segít? Barátok, ismerősök, az Idő, és az Élet folytatódása...
2014. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A férfiaknak is vannak érzéseik, persze hogy normális, főleg hameg is bántott. Résztvétem!
2014. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első:

"Elmúlt a szerelem, az utóbbi 1 évben nem is voltam boldog veled" stb


Igen voltak kis összezördülések, de meg tudtunk beszélni. És igen, nagyon-nagyon szerettem. Nélküle el sem tudtam már képzelni az életem...

2014. júl. 25. 16:15
 4/7 A kérdező kommentje:
és nálatok mi volt az ok?
2014. júl. 25. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:

azt tartják, h egy szakítás után kb annyi hónap a gyász ahány évig tartott a kapcsolat.


Egyébként normális, csak arra figyelj, h ne csapjon át önsajálatba, mert abból még nehezebb lesz kilábalni.


Nekem a sport sokat segített, meg az új emberekkel való barátkozás, belefogtam egy felújításba is, szóval lekötöm magamat, de így is rossz.

2014. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Hát... sajnálom! Mennyit éreztél abból, hogy "nem szeret", és hogy "nem boldog"? Mit nem adtál meg neki, ami miatt nem volt..."boldog"?


Jah, és hogy nálunk mi volt? Hehh! :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális, de első szabály: nőért sosem sírni, ha menni akar menni hagyni!
2014. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!