Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hiányzik még fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik még fél év után is a volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Úgy kb. 5-6 hónapja szakítottunk.Ő volt az egyetlen lány akit életemben szeretni tudtam,de őt nagyon.Szinte minden nap rá gondolok és nem is keveset még ennyi idő után is ha szégyen akkor is így van.Nem tudom elfelejteni még most sem pedig fbn is letiltottam hogy még véletlen se lássak róla semmi hírt vagy képet vagy ilyesmit,de egyszerűen nem tudom elfelejteni sehogy sem.MOST HIÁBA MONDJÁTOK MAJD HOGY MÁS CSAJT KERESSEK AZ NEM FOG MENNI ÉS NEM IS TERVEZEK MÁS LÁNYT MÁR SOHA.Több okból is egyrészt nem akarok újabb csalódásokat másrészt kamionsofőr szeretnék lenni. 17/F

2014. aug. 3. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal a kamionsofőrök a legnagyobb félreq úrógépek. Tapasztalatból mondom, ismerősi körömben több kapcsolat ment tönkre a kamionsofőr pasik miatt. A lány valszeg karmikus szerelem, megkerülhetetlen. Még van dolgod vele. De ne várj, addig is élj, majd ha úgy adja, összekerültök újra.
2014. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok kamionsofőr.Mikor vele voltam akkor fel hagytam a kamionozás gondolatával.Neki is megmondtam hogy ha együtt leszünk nem leszek kamionsofőr.
2014. aug. 3. 00:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj. 17 vagy. Még hátra sok sok éved, és nem várt szerelmed, amit el se tudnál képzelni :) Egy ideig nem is fogod tudni elfelejteni. De ne is erőlködj. Akkor csak rosszabb lesz. Nekem is van egy lány akit több éve nem tudok elfelejteni. Azóta több kapcsolatom volt, de nem tudom akkor se. Csak már szarok bele :D
2014. aug. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze évek azok az évek leginkább csak egy 4 év.4 év múlva megyek ki előre láthatólag kamionozni és utána már nem kell asszony meg család mivel amúgy sem tudnék velük lenni.Lehet hogy ez egy értelmetlen kérdés volt és hasznos választ nem is fogok kapni.Mert gyakorlatilag úgy összetörte a szívem ez a lány hogy már szinte a többi lányra rá sem tudok nézni.Szinte mindenben őt keresem.Még ha leülök egy rohadt filmet megnézni is a szereplőkben is sokszor az ő jellemét vélem felfedezni és tudat alatt valahogy átírom a a sztorit ránk..Nem tudom ezt elmagyarázni lehet nem is fogjátok így megérteni.
2014. aug. 3. 01:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked legalabb volt csajod. Nekem 15 eve nincs baratnom

,15f

2014. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd lesz ne add fel 15 éves vagy miről maradtál még le?15 évesen még nekem sem volt csajom 16 évesen lett az első barátnőm lehet majd neked is akkor lesz.
2014. aug. 10. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!