Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Erdemes-e egyuttjarni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes-e egyuttjarni olyan fiuval akirol eldontottem, hogy hosszu tavra nem akarok vele tervezni?

Figyelt kérdés

Idaig sosem voltam igy egy kapcsolattal sem, hogy ilyen eszembe jutott volna, hogy vegulis nem hinnem hogy o lesz eletem vegieg a baratom..

Vannak neki szamomra rossz tulajdonsagai is, meg jok is, most o mindent megtesz hogy mukodjon a kapcsolatunk. Ebbol meg lehet jo kapcsolat, vagy inkabb szakitsak vele?

21L



2014. szept. 21. 00:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Most ugy erzem adok kis idot magamnak is, nem koltozok hozza, de elmegyek vele sielni, nyaron 3 honapra egyedul elutazok es ha ezeket az "akadalyokat"mind jol vesszuk akkor odakoltozok hozza. Az a bajom vele tul ragaszkodo, kicsit megfojt, es ugy erzem ha vele maradok eleg hosszutavra kell terveznem es ettol meg felek.
2014. szept. 21. 09:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor járjatok ha jól érzed magad vele!! Az én barátom is már "örökre" tervez, hiába mondtam el neki (rengetegszer) hogy nem akarok hozzá menni, ő mégis küzd. Neki is nagyon sok hibája van, de mivel szeretem őt vele maradok még egy ideig mert boldoggá tud tenni és nagyon jókat szórakozunk mikor együtt vagyunk. /22L
2014. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!