Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy dolgoznátok fel, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy dolgoznátok fel, ha a szerelmetek, akivel 5 éve együtt voltatok és terveztétek a jövőt, kidobna azzal az indokkal, hogy túlságosan kiszámíthatóak vagytok?

Figyelt kérdés
Próbáltam tőle megkérdezni, hogy mire gondol pontosan, mert nem voltunk sosem azok az együtt ülünk a TV előtt típusú pár. De ő sem tudta normálisan elmagyarázni, csak annyit mondott, hogy így érzi és kész, hogy izgalmasabb életre vágyik, és mellettem nem érzi ezt.

2014. nov. 8. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Váratlanul felgyújtanám a lakását. Fogadok, erre nem számított.

Lol.

2014. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szergej55 ***** válasza:
Gratulálok, úgy tűnik, kifogtál egy latens elmebeteget, bár mostanában hallottam ilyesmi horrortörténeteket. Valamiből gondoltam, hogy nő lesz, szexizmust meg miegyebet félretéve.
2014. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én is az vagyok állítólag,kiszámítható,meg stabilan ott tudok lenni egy ember mellett,- és ez unalmasabb- közölte ezt az exem.:DD

na igen, ő meg mondjuk a másik véglet, az abszolút megbízhatatlan/labilis kategória minden téren- jöttem én erre rá, mikor végre nem csak néztem hanem láttam is.


de különben igen, ez a joey-s megoldás tetszik,megnevettetett, köszi.:D valami hasonlót alkalmaztam én is.


fel a fejjel kérdező.:)

2014. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!