Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 35 évesen milyen viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen milyen viselkedés ez már? Csak úgy faképnél hagyott, még dolgoztam.

Figyelt kérdés

Élettársammal 2 éve voltunk együtt. Nem vettem észre rajta semmit. Tegnap arra mentem haza, hogy ő sehol, az _összes_ cucca hiányzik, és egy papírfecni: "Bocs, de nekem ez nem megy tovább"

Vasárnap meg még az esküvőt terveztük! Azt se tudom hova ment, a szülei nem is tudtak erről, letiltott, törölt mindenhonnan. Így 36 éves koromra már ez "nagyon" hiányzott.. Férfitársaim, ti hogy tudjátok az ilyen méltósággal feldolgozni? Hol sírni, hol dühöngeni tudnék? Hány éve vehetett engem palira?



2014. nov. 11. 11:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szép kis alak az ilyen! Örülj neki, hogy megszabadultál tőle és ellenőrizd le hogy tényleg csak az ő cuccai hiányoznak-e! Sajnos léteznek ilyen hülyék. Ezt a viselkedést kizárólag agresszív, bántalmazó partner mellett lehet korrektnek nevezni. Gondolom te nem tartozol ebbe a kategóriába.

A korod miatt meg ne aggódj, rengeteg egyedülálló nő van a világon:)

2014. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
előző a kérdező férfi -az elhagyó,meg egy besózott sggű némber, aki 35 évesen is úgy viselkedik, mint egy hebrencs tini :D
2014. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szergej55 ***** válasza:
Ez egy elmebeteg volt. Tudom, hogy nehéz, de inkább örülj, hogy erre nem mondjuk 15 évvel később derült fény.
2014. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy az érettség nem kor függvénye. Örülj neki, hogy nem vettél el egy ilyen gyáva gerinctelen nőt. Majd lesz rendes nő aki szeretni fog, és veled marad. De bármi történjen is a jövőben, ezt a csajt eszedbe se jusson visszafogadni. (bármikor újra megjátszaná ezt)
2014. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést! Nem volt semmiféle bántalmazás, sőt még nagyobb vita sem.
2014. nov. 12. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!