Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti milyen esetekben szakítanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen esetekben szakítanátok a párotokkal? Vagy szakítottatok? (Illetve ti ez esetben szakítanátok? )

Figyelt kérdés

A barátommal 7 lassan 8 hónapja vagyunk együtt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ezt először olvassátok el ha szeretnétek többet tudni (az utolsó választ ő írta)

Mostanában egy csomó dolgot ígér, de sose tartja be. Az egyik az volt, hogy a játékát a Lol-t törli.. megtette de visszatöltötte gépre. A másiik az, hogy van egy csaj, aki nagy szerelme volt még tavaly év elején kollégiumba és megkértem rá, hogy ne írogasson neki de folytatta, mostmár állítolag tiltotta és mikor írogatott vele az üzeneteket törölte (az egészet). Az utolsó az volt, hogy elmentek kirándulni és megkértem rá, hogy ne igyon. (16 éves és Romániába mentek) Megígérte, hogy nem fog.. a szemembe mondta. Visszaér az útról és mondta, hogy ivott 4 pohárral pálinkát és valami meggyes cuccot is csak mert a büszkesége olyan fontos volt és persze hányt is majd másnap eljötg se fürödve se fogat mosva és én nem tudtam a hányásáról és smároltunk. Ennél az ígereténél mondtam neki, hogy ha nem úgy lesz komolyan szakítok vele. Szakítottam is vele, de eljött hozzánk 2 szál rózsával. Talán megsajnáltam, vagy nem tudom de megbocsájtottam neki.



2014. nov. 20. 18:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Ezt te így el is döntötted és úgy van, kész passz...

Bakker mekkora tévedés vagy az életében... (én annó megszabadultam egy ilyentől exem személyében, és mintha újjászülettem volna. Nagyon tudom miről beszélek. Börtönőr vagy neki nem társ. Betű szerint.)

2014. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
A Lol-t azert hasznalja, hogy elterelje a gondolatait, es eleve egesz hetvegen csak azt nyomja. Nem azt mondom h ne nyomja soha, de csokkenteni kelle
2014. nov. 20. 18:28
 13/30 anonim ***** válasza:
Azt ne te döntsd el hogy neki mi a jó. Attól még nem lesz alkoholista, és képzeld el nem az a 4 kis (valószínűleg kamu) pálinka fogja a máját tönkreverni. A csajt tényleg hanyagolhatná olyan szinten hogy nem írogat mindig rá elfogadom, de a többi kicsit túlzás.
2014. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Hat akkor szakitunk es kesz
2014. nov. 20. 18:29
 15/30 A kérdező kommentje:
Értem én. 4 pohárral ivott azt nem tudom h 1 palinka a masik 3 meggyes v 2-2 fogalmam sincs. De tudod tatam alkoholista volt es ezert halt meg. Apam alkohol miatt zuhant ossze pedig alig ivott stb
2014. nov. 20. 18:31
 16/30 A kérdező kommentje:
En csak komolyan feltem, az egeszseget meg mindenet es imadom. De fogalalmam sincs h miert nem tudja atgondolni a helyzetem. Most en is kirandulni lennek, de visszamondtam
2014. nov. 20. 18:33
 17/30 anonim ***** válasza:

Megváltás lesz neki. Vagy könyörög ha szerelemes de idővel úgy is ő fog :D


(egyébként ezzel teszed neki a legjobbat, ha békén hagyod és nem basáskodsz felette)



mondok egy egyszerű dolgot.

36 éves vagyok, kereső ember. Ennyi idősen mint most ő minden héten 2-3x voltak csatak részeg :DDDD Semmit nem számít. Most nős vagyok, rendes házban élünk nem is rosszul :) És képzeld a mai napig szoktam hétvégéket eljátszani az xbox-on.

Megkérdezem páromat, hogy megvegyök e xy játékot. Erre mi a válasz? Persze.


És tudod mi a nagy helyzet? Ha nem ilyen lenne, nem lenne a feleségem ;)


Szivatod azt a szerencsétlen gyereket, és tudom, hogy a típusod olyan, hogy hiába mondjuk neki, zéró önkritka társul ehhez. (tudom, exem dettó ugyanez) És pont ezért: az exem. (14 éve)

2014. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
O kedd, szerdan volt en pedig csutortok penteken lettem volna, de nem szerettem volna h semmi beszelgetessel legyunk kulon 4 napot ilyen miatt
2014. nov. 20. 18:34
 19/30 anonim ***** válasza:

"hiába mondjuk neki" = neked

Csak elírtam. So zéró önkritikád van.

2014. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Tevedes ne essek nekunk is van XBoxunk es jatszunk vele igaz nincs tul sok jatek
2014. nov. 20. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!