Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti milyen esetekben szakítanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen esetekben szakítanátok a párotokkal? Vagy szakítottatok? (Illetve ti ez esetben szakítanátok? )

Figyelt kérdés

A barátommal 7 lassan 8 hónapja vagyunk együtt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ezt először olvassátok el ha szeretnétek többet tudni (az utolsó választ ő írta)

Mostanában egy csomó dolgot ígér, de sose tartja be. Az egyik az volt, hogy a játékát a Lol-t törli.. megtette de visszatöltötte gépre. A másiik az, hogy van egy csaj, aki nagy szerelme volt még tavaly év elején kollégiumba és megkértem rá, hogy ne írogasson neki de folytatta, mostmár állítolag tiltotta és mikor írogatott vele az üzeneteket törölte (az egészet). Az utolsó az volt, hogy elmentek kirándulni és megkértem rá, hogy ne igyon. (16 éves és Romániába mentek) Megígérte, hogy nem fog.. a szemembe mondta. Visszaér az útról és mondta, hogy ivott 4 pohárral pálinkát és valami meggyes cuccot is csak mert a büszkesége olyan fontos volt és persze hányt is majd másnap eljötg se fürödve se fogat mosva és én nem tudtam a hányásáról és smároltunk. Ennél az ígereténél mondtam neki, hogy ha nem úgy lesz komolyan szakítok vele. Szakítottam is vele, de eljött hozzánk 2 szál rózsával. Talán megsajnáltam, vagy nem tudom de megbocsájtottam neki.



2014. nov. 20. 18:00
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Az onkritikam minuszokban van. Senki sem apolja. Mindenki folyton leszol. Baratnoim nincsennek, mert folyton kibeszelnek. Fiu barataim vannak, de most a legjobb is melyponton van
2014. nov. 20. 18:38
 22/30 anonim ***** válasza:

nem figyelsz.

nem játszunk, hanem játszom. (egyedül!)


Mondom érthetőbben: Ha a feleségem letöröltetné a játékomat, megmondaná, hogy egy lövészbuli után nem rúghatunk be este a kocsmában, és megszabná kivel beszéljek: nem lenne a feleségem!

Ahogy exem szivatott ilyenekkel, és az exem is lett. (sajnos szerelmes voltam, szóval későn rúgtam ki, de életem legjobb döntése volt)

2014. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem azt tiltom neki h igyon. Azt h ezen az osztalykirandulason tegye. A jatekon meg ketten jatszunk mivel 2 szemelyes
2014. nov. 20. 18:40
 24/30 anonim ***** válasza:

SEMMIT ne szabj meg neki. SEMMIT!

Javaslatot tegyél, de ha nem fogadja el, akkor tartsd tiszteletben.


Aki meg akarja változtatni a másikat biztosan elveszíti. Ez 100%. És megutálják. Ez is 100%


Ennyit a nem létező barátokról, és ezért talán én vagyok az egyetlen élő "önkritkád".

Fogadd meg! (elsősorban a magad érdekében)

2014. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
:\
2014. nov. 20. 18:48
 26/30 A kérdező kommentje:
Es ha megvaltozok ez ugy erdekeben a parkapcsolatom megmenekulhet? Mert en hajlando vagyok miatta valtozni
2014. nov. 20. 18:49
 27/30 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Határozottan. Ne félj, mi férfiak rájövünk hogy mi jó nekünk idővel.
2014. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Én lány vagyok, Imádom a LoL-t túlságosan is, én azt ajánlom hogyha zavar hogy lolozik "helyetted", próbáld ki te is, 4-5 meccset, nekem annyi kellett amíg megtetszett, és akkor már lenne is hétvégékre közös program, nem azt mondom hogy muszáj szeretned, csak hogy próbáld ki, szerintem cuki ha egy fiú a barátnőjével lolozik ^^
2014. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
virágot mindig páratlanul veszünk.
2014. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!