Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van felháborodva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van felháborodva az exem, ha ő szakított?

Figyelt kérdés

Az exem egy hónapja dobott ki a kék-fehér közösségi oldalon arra hivatkozva, hogy nem tudunk találkozni (tudtunk volna, csak ő nem fog este buszra ülni) és ez így nem jó, meg amúgy is kihűltek az érzések (fél év után ha kihűl, akkor miről beszélünk?).


Az utolsó hetekben állandóan gyötört, folyamatosan gyomorgörcsöm volt, hogy ha végre beszélünk akkor is mibe fog belekötni. Tudom, hogy én sem vagyok hibátlan, de amit ő művelt az kritikán aluli. Arra játszott, hogy én szakítsak, ezért a fizikai erőszakon és a megcsaláson kívül MINDENT bevetett. Egy hónap alatt annyira kikészültem, hogy nem tudtam aludni, a munkahelyemen is állandóan feszült voltam, féltem, hogy a kimerültség-kialvatlanság miatt hibázok.


A szakítás után pár napig padlón voltam, aztán rájöttem, hogy sokkal jobb így nekem. Nem szenvedek, nincs gyomorgörcsöm, nem vagyok idegbeteg. Ő sem hiányzik, sajnos elérte, hogy megutáljam.


Viszont ő fel van háborodva, hogy én nem vagyok összetörve. Lényegében elvárná, hogy kaparjam az ajtót és nyaljam a küszöböt és könyörögjek, hogy fogadjon vissza.


Miért csinálja ezt? Ha annyira elege volt belőlem, akkor miért kell ez a fesztivál? Vagy a hiúságán esett csorba?


Felnőtt emberek vagyunk, nem tinik. Én 26N, ő 27F.



2014. nov. 30. 11:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Így igaz, a hiúságán esett csorba. Sok embernek jólesne, ha hónapokig összetörve sírnának és könyörögnének nekik. Most úgy érzi, hogy nem jelentett neked semmit. Az önértékelésével van probléma, amit neked kellett volna helyretenni sírás-rívással, de ez most nem jött össze neki. Elég gyerekes viselkedés 27 évesen.
2014. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Túl azon, hogy ne érdekeljen most már az ő lelkivilága, igen, a férfiak nagy része azt akarja, hogy a nő mondja ki, ha vége, mert konfliktuskerülők, és nem akarnak (komoly) vitákba bonyolódni. Emellett nyilván sérti az önérzetét, hogy nem kellett / kell neked, mert ő biztos tökéletes:) - de ha nem is az, akkor is biztos, nagyságrendekkel "jobb patinak" tartja magát nálad:)

Nevess az egészen egyet, és hagyd a francba!

2014. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valaki éretlen kis hülyegyerekhez hasonlította az exedet.Ha te ennél többre tartod magad,és úgy érzed,felnőtt ember vagy,akkor azonnal törlöd ezt az embert még a gondolataid közül is!
2014. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!