Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehetne ezt rendbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alcoholic kérdése:

Hogyan lehetne ezt rendbe hozni vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel sokat veszekszünk és voltak dolgok mikor én hazudtam neki volt mikor ő ígért valamit és nem tartotta be. Ezek összessége miatt minden nap csak veszekszünk amit nem én kezdek... Szakítás nálunk lehetetlen mert annyira szeretjük egymást hogy 2 nap után már mintha semmi sem történt volna újra együtt vagyunk. Meg aztán baromira féltékeny és mindig azzal csesztet hogy én megcsalom ami persze nem igaz. A sok vita itt a baj. :/ Rendbe szeretném ezt hozni de kifogytam az ötletekből vagy mit tegyek?

1 éve vagyunk együtt.

18/F és 16/L



2014. dec. 7. 23:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nagyon egy cipőben járunk. el sem hiszem hogy pont rákattintottam erre a posztra. :D a barátom sajnos sorozatosan hazudott, titkolózott egyéb dolgokról és mindig lebukott aztán. újra meg újra. (de nem nő volt a dologban, nem csalt meg soha mert tudtam volna arról is) a bizalmam iránta viszont teljesen elszált. de még mindig szerelmes voltam belé.
2015. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ilyet ne csinálj hogy nem írsz neki szerintem. mert butaságból igazolja a valótlan beképzelgéseit. inkább nyugtasd meg, mindig mondd el neki, hogy nagyon szereted és hagyd hogy bosszankodjon magában a nem létező dolgain. ha azt látja hogy ezzel téged és felzaklat akkor folytatni fogja, hisz azt hiszi ezzel megfogott. de nyugalmasan kezeld a helyzetet. ez a lényeg.
2015. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem mi a keresztneve? :D mert meg a vegen kiderul hogy ismerjuk egymast XD
2015. jan. 9. 22:54
 14/17 A kérdező kommentje:
mindig nyugodt vagyok szoval akkor is ha nem irok vissza... jo ez lehet hulyeseg de neha mar kicsit elegem van a vitakbol. Belole nem, csak a vitakbol!! Es mostanaban mindig en vagyok a "sz@r"
2015. jan. 9. 22:57
 15/17 anonim ***** válasza:
nem ismerjük egymást. :D 19/L vagyok. T-vel kezdődik. :)
2015. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nekem is folyton ezt mondja barátom hogy mindig az jön ki mindenből hogy ő a szar. xdd jajj de istenem én ezt nem gondolom így :SS 16 évesen még egészen máshogy gondolkoztam a dolgokról de majd később ő is nevetve fog visszagondolni hogy ilyen semmiségeken veszekedtek. :)
2015. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Irtam neked privat uzenetet :D csak mert kezd gyanus lenni nekem ez :D
2015. jan. 9. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!